Svadobný fotograf na Orave 3.10.2020

14. jan 202011

Dobrý deň

Hľadám svadobného fotografa na fotenie na Orave. Ďakujem za ponuky a odporúčania

• písala som vám 🙂

• @jarmila66  nahliadnite na moj web pre vsetky info. Termin mam volny 🙂

• Sponzor fóra
  • Sme tu pre Vás!

• @jarmila66  Dobrý som z Námestova 😉 príďte ku mne do štúdia na kávičku, preberieme vašu predstavu 😉

• @jarmila66  dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem ponúkame aj fotokútik aj krátke video

• @jarmila66  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 😉

• Dobrý deň, ak sa Vám páči moja tvorba, ja ešte mám nejaký termín v októbri voľný. Cenu a viac mojej tvorby nájdete na mojom webe.

Krásny deň

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov