Svadobný fotograf (október 2016) v Tatrách

Ahojte, hľadáme skúseného svadobného fotografa na 8.10.2016 do Tatranskej Lomnice, má niekto ešte voľný termín? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste si pozrieť moje portfólio. Ak Vás zaujmú, rád doplním ďalšie informácie. Cestovanie nieje problém :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @rachel807, Tatry sú moja srdcovka. A najradšej s foťákom v ruke :-) Jeden krásny pár k tomu a bude to dokonalé! :-) Nemám problém sa kvôli fotke aj vyškrabať na skalu. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio (pozri aj fb). Ak Ťa zaujme, ozvi sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, termín mám voľný :) Kľudne pozrite môj web a ak by ste sa potrebovali niečo opýtať, tak píšte. Rád odpoviem :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@rachel807 Dobry vecer, ak by bol cas a chut pozrite si aj moje foto....asi hlavne tu alebo na fb nakolko web mam v stave aktualizacie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rachel807 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. :) Ak sa zapáčia, nemám problém pricestovať... Termín zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@rachel807 Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, ale chodievam fotiť aj do Tatier. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ponuku mojich služieb aj kompletný cenník nájdete na mojej web-stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
ahoj, neviem ci je volna Zuzka fotografka na tvoj datum, ale ja som si ju rezervovala na buduci jun. ma fotky v Tatrach. http://www.damefotku.sk/svadba/
Odpovedať
@silvia_isti , ahoj, ďakujem za tip ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite foto, ak sa budu páčiť budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Banská Bystrica a Tatry okolie - čoby nie :)
Odpovedať
Profilova fotka
máte kabáty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky a facebook. Keď Vás moja tvoba osloví, rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tatry mam schodene, dokonca aj s fotakom v ruke :) moj profil Vam je k dispozicii, ceny mam viac nez priaznive :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiež vám ponúkame naše služby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám ešte voľný. Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj. Ja ti odporúčam všetkými desiatimi našu svadobnú fotografku Katku Žitňanskú. Pozri si jej fotky su tak krasne a ja aj po svadbe stale sa tesim na jej nove a nove svadobne fotky. https://www.facebook.com/media/set/?s... 🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝❤️❤️❤️❤️❤️🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry, Vas termin este mame volny. Dalsie foto a ceny balickov najdete v mojom profile. Pri rezervacii do konca februara mame pre Vas zlavu 10% :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den ano mam volny termin. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať!
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Volny termin aj tu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi poskytneme bližšie info.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?