Svadobný fotograf Ružomberok alebo Dolný Kubín na 6.6 2015

23. mar 201570

Ahojte
 súrne hľadám fotografa za rozumnú cenu na vyššie uvedený dátum. Pôvodný bohužial nemôže a ja potrebujem niekoho last minute . Prosím ak máte niekto z profesionálov čas napíšte.

Už vopred dakujem.

• Ahoj @veronika5431 , Termín mám zatiaľ voľný, tak skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Ak je to to, čo hľadáš, tak napíš pre viac info. 🙂

• @veronika5431  Ahoj,skús pozrieť aj moju tvorbu a web 🙂 Na otázky rád odpoviem 🙂

• 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D

• Za reakcie veľmi pekne ďakujem bola som prekvapená koľko sa mi ozvalo ešte raz Veľká vďaka.

• Radi prídeme, Váš profi team,
    profesionálne spracovanie fotografií a svadobného videa.
    Stačí si len vybrať. Foto alebo video alebo oboje. Na každú prácu je samostatne fotograf a samostatne kameraman.
    Podrobnosti na našom webe.
    - Svadobné foto od 265 EUR,
    - Svadobný film od 300 EUR,

• @veronika5431  Dobrý deň, na ten termín Vám možem ponúknuť svadobné portrétne fotografovanie v iný deň za príjemnú cenu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov