Svadobný fotograf Šambron 24.7.2018

27. júl 2018130

Ahojte, opať sa tu obraciam na Vás s prosbou či je tu nejaký fotograf na 24.7.2018 na portretové fotenie v lese okres Stará Lubovna konkrétne Šambron v čase od cca 16 tej hodiny v cene max do 100 EUR Dakujem

• @mataoa  stoeurovych najdete kolko sa vam zaziada. o chvilu mate v sprave kopu ponuk a nemate problem 🙂

• @photostancik  no praveže mám s tým problém nájsť niekohoSu to 2 týždne do daného termínu a niektorý pod 300 eur len za foto portretové nejdu

• @mataoa  ale tu ste na dobrom mieste, je tu vela lacnych fotografov, fakt by to malo ist rychlo 🙂 co znamena, ze vela za tie peniaze neocakavajte. ti lepsi ozaj stoja 200 a viac. za mensi peniaz iba ozaj v specialnom pripade, ze sa na poslednu chvilu uvolni termin. musite tiez ratat s tym, ze hladate fotografa na absolutne poslednu chvilu a v hlavnej sezone 🙂

• Sponzor fóra
  • @photostancik pán kolega, ja dúfam, že @mataoa  niekoho v požadovanej sume nájde. S menším kompromisom by sa zmestila aj do nášho cenníka. Fotenie je plánované na utorok 😎

• @hj  ale ved ine ani netvrdim 🙂

• Na utorok ťažko nájdete niekoho lacného, pretože amatéri, ktorí by Vám to potenciálne mohli nafotiť, budú v tom čase v práci a profíci ten čas radšej venujú na spracovávanie svadby z predchádzajúcej soboty 🙂 Ak by ste si dali fotenie na víkend, tak šanca by bola vyššia

• Myslim si ze cez vikendy fotografi fotia cele svadby.

• @zalibera  ano, ale lacni amateri volno mat istotne budu 🙂 nie vsetci, ale je ich dost, takze niekto sa bez problemov najde 🙂

• @mataoa  pozri si lubovnianskych fotografov: Jan Salon, Anna Opinova, Lubomir Kasina, Michal Petrilak, Petra Smidova, Klaudia Kirschner...viac asi nepoznam

• @mataoa mna by zaujimalo ako to dopadlo. nasli ste? za aku cenu? boli ste spokojni s fotkami? ak to teda nie je nejake tajomstvo 🙂

• @maros_markovic  dopadlo to takto

• @nikoletka258  dakujem, pytal som sa na to, aby bol nejaky track o tom, ze ci sa take poziadavky ako mala @mataoa  daju splnit, lebo tu boli take vselijake polemiky o tom, ci je to dost penazi, ci v dany den atd. mozno to bude info aj pre dalsie nevesty a eventualne aj pre PRO, ktori tvrdia, ze sa neda.

Fotky, aspon podla mna dopadli, vyborne, len este mozno tie ostate veci. to by sa dalo nejako ozrejmit?

dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.