Svadobny fotograf TO/NR 26.5.2018

22. jan 20188

Ahojte, poznate nejakeho dobreho fotografa z okolia TO alebo NR na fotenie svadby? Sobas bude v Ludaniciach a svadba v Preselanoch. Termin 26.5.2018.
Pripadne, ak to cita nejaky profesional, poprosila by som do spravy aj link na jeho portfolio (zaujimaju ma najmä svadby) a pripadnu orientacnu cenovu ponuku.

Dakujem 🙂

• My sme mali foto z Pe môžem len a len odporucat @mvphotography

• Skuste si pozriet moj web.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • Dakujem velmi pekne za ponuky. Aj tie do sprav. Dostala som ich velmi vela, takze potrebujem chvilu cas, kym si pozriem vsetky portfolia, ceny a pod. Slubujem, ze dam vediet kazdemu

• Z vášho okolia poznám Romana Fabíka, môžem osobne odporučiť, ak ešte hľadáte skúste 🙂 http://www.rmcphotography.sk/fotogaleria/svadby/gallery/lenka-a-peter/

• @chrenky  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. A posielal som Vám aj správu. Martin 🙂

• Dobrý deň,
    uvedený termín mám voľný aj ja 🙂
    Fotočky aj cenník je možné si pozrieť na mojom webe.
    Prajem všetko dobré!
    Jozef

• Dobrý deň. Som fotograf, ktorý zachytáva jedinečné momenty z priebehu svadieb. Nerobím typické katalógové fotky. Nesústredím sa na nablýskané portréty, ale zachytávam okamihy, ktoré vystihujú a vykresľujú atmosféru Vašej svadby. Čo teda robím?
    Viac o mojej práci spolu so základným cenníkom nájdete na mojom webe.
    Ak Vás moja tvorba zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov