Typy na interiérové a exteriérové fotenie Prešov

24. jan 20152

Ahojte,

fotografa už máme a teraz riešime kde sa pôjdeme fotiť. Pri peknom počasí vonku, pri škaredom dnu. Dajte typy na pekné miesta 🙂 Či už nejaké súkromné "záhrady" pri reštauráciách, hoteloch.... Alebo verejné miesta... Najlepšie Prešov alebo blízke okolie.
A čo sa interiérových týka, tak buď tiež niečo kde sa verejne dá ísť prípadne za nejaký poplatok. Alebo pekné kaviarne, no neviem čo všetko pekné tu máme 🙂 Štýl skôr niečo elegantné a historické než niečo super moderné.

Ak máte aj foto daného miesta, privítam 🙂

Ďakujem!!! 🙂

 • dopĺňam, že svadba je na jar (máj)

 • @emae
  Dobrý deň, Prešov je krásne mesto. Fotiť sa môžete takmer kdekoľvek, v centre mesta (park na Hlavnej u sochy Neptúna, pri Katedrále svätého Mikuláša, hornej branke na Metodovej apod.), na okraji mesta (na Kalvárii, na Šarišskom hrade), či v blízkom okolí. Miest je naozaj veľa. Pokiaľ ide o interiérové fotenie, tak v divadle, alebo v nejakej reštaurácii, či kaviarni. Zaujímavý je aj zámok vo Fričovciach. Dohodnite sa s vždy personálom daného zariadenia a samozrejme aj so svojím fotografom. Budťe prirodzení a fotenie pôjde ako po masle. S pozdravom príjemných príprav a samotného fotenia, rodák z Prešova, Ján Senčák.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
  Jan Ducko
  Žilina
  https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

  Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
  Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov