Voľný fotograf 16.6.2015 (utorok) na fotenie svadby v BA?

Dobrý deň, hľadám profesinonálneho fotografa na fotenie svadby v Bratislave 16.6. - utorok. Svadba bude o dvoch svedkoch. Jednalo by sa o fotky z obradu plus fotenie v exteriéri (pár hodín, podľa dohody), taktiež spracovanie fotografií (retuš, vyrovnanie svetla..). Ak by ste mali tento termín voľný, poprosím Vás zaslať odpoveď spolu s linkom/referenciami na Vašu prácu a predbežnú cenu za služby. Prípadne ak viete niekoho odporučiť, bola by som vďačná. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
ahoj s terminom v pohode. Ak sa ti bude páčiť moja tvorba, veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný a som z Bratislavy. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať prostredníctvom IP. :-) Váš termín mám zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@ali_inzercia Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, taktiež som plne k dispozícií . Moju tvorbu a taktiež bližšie info nájdete na mojom webe. Ponuka na mieru nie je problém :)
Odpovedať
Profilova fotka
taktiež mám voľný termín teraz aj s 30% zľavou ak by ste mali záujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?