Volny fotograf na 15.8. 2015 v Bratislave?

24. mar 201590

Od ranajsieho fotenia priprav po popolnocne seansy, moznost pofotit aj po svadbe nejake zabery, saty mi ostavaju...

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj @andietafel  pozri si moje portfolio a ak ta oslovi, kludne mi napis spravu, dohodneme podrobnosti 🙂

Daniel

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, taktiež som k dispozícii . Všetko potrebné nájdete na mojom webe, na otázky rád odpoviem 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Zdravím, ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobry den, termin mam volny, ponukam svoje sluzby

• Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. Za portrétové fotenie po svadbe sa nepripláca, pokiaľ máte vlastné šaty, nápadov sa nájde dosť. 🙂

• Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov