Voľný fotograf na 18.6.2016 - Orava

24. feb 201630

Zdravím, hľadám fotografa, ktorý je ešte voľný na daný termín v DK. Ide najmä o svadobné portréty v exteriéri - príroda, auto veterán (resp. nápady fotografa) a obrad.
Nakoľko partner nie je moc fotografovania chtivý, hľadám niekoho, kto má prirodzený cit pre moment, súčasne aj vie usmerniť čo a ako. Pokiaľ si myslíte, že ste to práve Vy, kto by chcel byť pri našom krásnom dni (a nebojíte sa, že bude zlé počasie (resp. budete mať záložný plán, čo ak nevyjde počasie) 😛 tak sa mi ozvite, najlepšie už aj s cenovou ponukou, možno sa dohodneme. PS: neviem, či fotoknihu robí každý fotograf, určite ju budeme chcieť. Za prípadné reakcie vopred ďakujem.

• @zuzuzlik  Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľné. Som z Oravy. 😉

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň, Termín mám zatial voľný. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite