Voľný fotograf na 6.6.2015

27. máj 2015120

Cena max. 500 eur do 1:00. Miesto svadby je Partizánske

• Ponúkam Vám svoje služby, termín sa mi uvolnil.

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio a ak sa Ti zapáči, tak píš pre bližšie info. 🙂

• 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj ak pozrieš aj moju tvorbu budem rád 🙂 Na webe nájdeš bližšie info (cena,balíky atď )

• Dobrý deň, sme pár svadobných fotografov Jana a Peter- Pier photography, nech sa páči, môžete si pozrieť pár našich fotiek tu na profesionáloch, alebo viac na našom webe, kde nájdete aj cenník svadobného fotenia. Želám pekný deň 🙂 Jana

• skús pozrieť môj fotoblog, mám tam pár fotografov ktorých práca sa mi páči, časom popridávam ďalších.. no či budú mať voľné to neviem 😉

• Dobrý váš termín mám taktiež voľný ak by ste mali záujem teraz ponúkam svadobné fotenie aj s 30% zľavou

• Veľmi pekne ďakujem za všetky ponuky či už tu alebo zaslané cez IP! 🙂 Všetky starostlivo posúdime, vyhodnotíme a jednému z Vás sa určite ozveme späť čoskoro. Nebude to ľahké, keďže ponúk máme cez 40 a všetky fotky sú krásne. Snáď vyberieme dobre 😉
    Ešte raz ďakujem.

• V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku.
    Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.

• FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete !

Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu 🙂

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať 😉

• Dobrý deň,
    vašu cenovú požiadavku spĺňame a termín máme zatiaľ voľný. 😉
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte... 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Ak ste este nevybrali, pozrite aj u nas, prave sme sa dozvedeli, ze svadbicka, kde sme mali ist je zrusena, teda 6.6. mame volno 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov