Volny fotograf na svadbu v Modre ? Datum 15.5.2020

20. jan 202021

Dobry den zhanam volneho fotografa na svadbu 15.5.2020. Viete mi niekoho odporucit?

• @nika0909
    Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky.
    Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.
    Pozdravujem , Milan

• Dobrý deň 😊 Termín máme zatiaľ voľný, Modra je na skok 😉 Viac info na našom webe 😊

• Pekný deň,
    Váš termín mám zatiaľ voľný. Budem rád ak sa pozriete na moje portfólio na webe, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Som Vám plne k dispozícii.

S pozdravom a prianím pekného víkendu
    skolnikphotography.

• Sponzor fóra
  • @nika0909  nahliadnite na moj web. Dany termin mam volny 🙂

• Dobrý deň sme mladý pár plný nápadov termín svadby máme ešte voľný zasielam vám aj súkromnú správu

• Dobry vecer, termin 15.5.2020 mame zatial volny pre foto a aj video. Ukazku nasej prace - cele svadby najdete na nasom webe.
    Radi poslem individualnu cenovu ponuku 🙂
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    tim FOTOSUCHY

• Príjemný dobrý večer ... termín máme voľný ... posielam ponuku do internej pošty 😉

• @nika0909  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý večer, píšem ss 🙂

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 🙂 😉

• Pekný večer, Váš termín mám ešte voľný 🙂. Ak sa Vám páči moja tvorba, viac (vrátane cenníku) nájdete na mojom webe. Ak máte akékoľvek otázky, rada zodpoviem. Nina

• 😉

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku 🙂

• @nika0909  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Pozrite si našu prácu 🙂 Termín máme voľný.

• Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Viac ukážok nájdete v mojom profile 🙂

• Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. 🙂
    Krásnu svadbu!

• Dobrý deň, @nika0909  rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...