Volny fotograf na svadbu v Modre ? Datum 15.5.2020

Dobry den zhanam volneho fotografa na svadbu 15.5.2020. Viete mi niekoho odporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0909 Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe. Pozdravujem , Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň 😊 Termín máme zatiaľ voľný, Modra je na skok 😉 Viac info na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Budem rád ak sa pozriete na moje portfólio na webe, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného víkendu skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0909 nahliadnite na moj web. Dany termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme mladý pár plný nápadov termín svadby máme ešte voľný zasielam vám aj súkromnú správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin 15.5.2020 mame zatial volny pre foto a aj video. Ukazku nasej prace - cele svadby najdete na nasom webe. Radi poslem individualnu cenovu ponuku :-) Prajeme prijemne svadobne planovanie tim FOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer ... termín máme voľný ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0909 Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, píšem ss :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0909
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pekný večer, Váš termín mám ešte voľný :). Ak sa Vám páči moja tvorba, viac (vrátane cenníku) nájdete na mojom webe. Ak máte akékoľvek otázky, rada zodpoviem. Nina
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika0909 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si našu prácu :-) Termín máme voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Viac ukážok nájdete v mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-) Krásnu svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @nika0909 rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?