Zaujímavé miesta na svadobné fotenie na východe

26. okt 201840

Ahojte. Viete mi poradiť pekné miesto na svadobné fotky v okolí Svidníka, Prešova, Bardejova, Starej Ľubovne? Okrem námestia 🙂 Ďakujem ❤

 • @lienlienka  Na pekné fotky často netreba uchvatné miesta. Lepšia otázka, ako kam isť fotiť je kedy isť fotiť.
  Svetlo počas dňa nie je stále rovnaké a mám takú skúsenosť, že dobré svetlo pomôže fotke oveľa viac ako pekné miesto.
  Najhoršie svetlo počas dňa je práve na obed. Nanešťastie veľa neviest má fotenie naplánované práve vtedy. Naopak to najlepšie svetlo je pri západe slnka.
  Niekedy na pekné fotky stačí naozaj málo. A veľakrát sa miesta, ktoré pekne vyzerajú na fotkách, sa na pohľad nejavia až tak zaujímavo a naopak.
  V ideálnom prípade by Vás mali fotky vystihovať. Ak ste mestský typ niekedy je dobre zakomponovať mesto a jeho život do fotiek. Dá sa pracovať aj zo zaujímavou architektúrou, vybrať miesta ktoré pre Vás veľa znamenajú. Dievčatá, ktoré túžia byť na svadbe za princeznu by mali zvoliť ako kulisu pekný kaštiel ... . Možností je strašne veľa, takže najlepšie je zamyslieť sa nad tým aký ste typ človeka a čo Vás najviac vystihuje. Nemusí to byť len o tom ísť na miesto, kde už boli stovky neviest pred Vami. Ale samozrejme aj to je možnosť.
  Nezabudnite sa poradiť ohľadne miesta fotenia aj s Vašim fotografom. Na stretnutí by Vás mal spoznať o trochu lepšie. Zistiť, aký ste typ a možno aj navrhnúť akým smerom sa vydať pri fotení. Prípadne ak fotografa nemáte nájsť takého, ktorého štýl fotiek Vás najviac vystihuje.

 • @lienlienka  napadol mi napr. skanzen vo Svidníku, tam je veľmi pekné prostredie alebo predpokladám že aj Ľubovniansky hrad by mohol ponúkať možnosť svadobného fotenia, príp. Bardejovské kúpele

 • Plne súhlasim s kolegom vyžšie, základ je pekne svetlo, miesto je až na druhom mieste. Ale k téme, ako bolo spomenuté vo Svidníku je krásny skanzen, nedaleko Svidníka, smer Mestisko je pekný fotogenický ovocný sad, výhoda týchto miest je, že aj keď sa pôjde fotit na obednajšie slnko, je možné sa skryť do tieňa. V Bardejove je pekné centrum a priľahlé uličky, ikeď ste písali, že centrum nie, v kúpeľoch je tiež pekný skanzen, priľahlé parky a lesíky sa tiež dajú využiť pre pekné fotografie. V Prešove sa tiež nájdu pekné miesta, záleži len a len na Vás akú máte predstavu. Poznám jednu lesnú čistinku nedaleko PO, tiché kľudné miesto, krásne stromy, potôčik, skaly ... ideálne miesto na fotenie, len že malý problém môže nastať s dopravou na miesto, kedže na čistinku sa dostane iba OFF Roadom. Verím tomu, že každá Vami spomenutých miest sa nájde miesto, ktoré Vám ulahodí oku.

 • @lienlienka  Vyšné Ružbachy ?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
  Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov