Zháňam fotografa na 17.8.2013 do Trnavy

12. júl 2013200

Ahojte 🙂 zhanam sikovneho fotografa, ktory ma volny termin 17. august 2013 v TRNAVE

• skuste: Ivan Musil

• @dano87  Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam cez IP. 😉

• pekny den
    spominany termin zatial nemam potvrdeny - resp. ti ludkovia mi neodpisuju na mail a nedvihaju mob.
    takze ak vas moja tvorba oslovi, urcite mi napiste. cennik upravujem individualne
    drzte sa

• Sponzor fóra
  • Dobry den! Ponukam Vam nase sluzby! 😉

• termin mam zatial volny

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den,
    pozrite si, prosim, moju robotu a v pripade, že sa Vam bude páčit, určite sa dohodneme
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Dobrý deň! Ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe
    Bude mi potešením 🙂

• Dobrý deň, ponúkam zľavu 11% aj na mesiac JÚL , svadobné balíčky už od 200€ platí na celú SR
    viac info v osobných správach, alebo mailoch. Nech sa páči pozrite si môj web 🙂

• Dobry vecer, tento termin mam zatial volny, ak mate zaujem, pozrite si moj profil alebo moj web.
    Katarina

• Dobry den @dano87 , pozrite si aj moje svadobne fotografie a pripade zaujmu ma kontaktujte 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile 🙂

• 17.8. mame volny termin ak este nemate zajednaneho fotografa

• Dobrý den , termin mam este volny a pre danny termin ponuka aj zaujimavu zlavu ,prajem krasny den 🙂

• Dobrý deň, Váš termín máme voľný. Prebiehajúce akcie: Dvaja fotografi za cenu jedného. Doprava v rámci slovenska ZADARMO. Cenník ako aj naše portfólio nájdete na našej stránke. Na Váš termín Vám môžeme ešte ponúknuť zľavu.

• Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma kontaktujte 🙂

• Dobry den.. 17.8. mame termin volny 🙂

Rad Vam odpoviem na pripadne otazky.

Pekny den prajem

• Ja mám veľmi dobré skúsenosti s fotografom Matúšom Kušnírom. Fotil našu svadbu. Je skvelý 🙂

• Dobrý deň, skúste Artfotosobek, sú aj na FB

• My sme mali z Trnavy - Anton Novotny, Digital Studio, a boli sme velmi spokojni.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov