Zháňame fotografa a kameramana v jednom -vintage s., svadba je 9.7. 2016 v TT, ...viete poradit?

Profilova fotka
za rozumnu cenu..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči pozrite si našu ponuku balíka 2v 1. Viac na našej stránke. Študio Kama.
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ........ Výhodne baliky VIDEO+FOTO .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ak sa fotky budú páčiť budem velmi rád ak ma kontaktujete, som z TT. A ak možem poradiť video a foto v jednej osobe NIKDY pls.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež mám Váš termín voľný a tak isto súhlasím s tým že cesta ,,kamera a foto v jednom,, nie je ideálna.. Posielam Vám pár foto na ukážku. Ak by ste chceli tak na webe nájdete viac fotiek aj informácií.. Viem poradiť aj kvalitných kameramanov ak by ste chceli. Kľudne mi napíšte. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám správu. Termín mam voľný, ak sa Vam moja práca bude páčiť tak napíšte. Pekný deň prajem. Pavol Varga.
Odpovedať
Profilova fotka
Fotograf a kameraman v jednom je niečo podobné ako pilot a parašutista v jednom lietadle :) Banská Bystrica - celá SR, fotovideo v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfolio a web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
@efculka6 ponúkam Vám svoje služby môžete si pozrieť moje fotografie, som zo Žiliny foto a video služby Vám ponúkam v spolupráci s kameramanom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby v TT fotíme veľmi často máte v okolí super miesta na skvelé fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny :) viac info na webe ..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?