Znáňame fotografa na 4.7.2016 v Košeci (Ilava).

15. feb 201618

Dobrý deň, zháňame fotografa na 4.7.2016. Vedeli by ste poradiť? Poprípade ozvite sa aj s ukážkami svojich fotiek a cenou do správy. Ďakujem.

• @luckajul  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte a ja Vám rada odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• @luckajul 4.7.2016 pondelok??? No ked tak mrknite aj moje foto....

• Dobrý deň,

pre Vás mám ešte voľný termín. Čo sa týka póz, nemusíte sa o nič starať, oboch vás nastavím postoj, pohlad..a hlavne prirodzenosť aby to bolo kreatívne a zmyselné. Ak vás moja práca zaujala. Môžete ma kontaktovať dohodneme sa.

s pozdravom

Miro

• Dobrý deň, pozrite aj ku mne. Cenník aj fotky mám na webe.

• @luckajul Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.

• Pevne veim, ze uprednostnujete dokonalos a preciznost. Ak je tomu tak, Vase cesty povedu k nam. Tesime sa na spolupracu 😉

• Pisal som Vam aj internu postu s cennikom a popisom 🙂 Ukazku mojej tvorby najdete na webovej stranke alebo tu vo fotoalbumoch 🙂 Tesim sa na pripadnu spolupracu.

• Zdravim, tento termim mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sme k dispozícii ...... Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ....

• pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik je na mojom webe 🙂

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Sponzor fóra
  • Som Vám k dispozícií. V prípade otázok ma prosím, kontaktujte. D.

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• dobry vecer ... vas termin mame zatial volny 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.