Čo po obrade, keď hostina je zakázaná?

Ahojte nevesticky, čo máte teraz termín október / november. Čo máte v pláne robiť potom po obrade ? Nechcem ísť len s rodičmi na večeru príde mi to take divne. Za dobrého počasia (17.oktober) by sme to vedeli spraviť na dvore. Cca 35 ľudí keďže snubenec má veľa súrodencov a ti majú minimálne 2 deti... takze v tom sú aj tie deti zarátané. Len zas snúbenec by chcem potom robiť niekedy svadbu a to mi príde divne že zas to iste ? Čo myslite ? Alebo idete dakam na chatu ? Ja neviem nechcem sedieť doma pred telkou 😞
Odpovedať
Náš plán je nasledovný, keďže nebývame ani jeden v rodinnom dome a takmer všetci sú z iných kútov Slovenska: Pozývame len rodičov a súrodencov. Prídu na obrad, po obrade ideme k nám na byt, kde budeme len s pár kamarátmi. Na druhý deň pozývame najprv moju rodinu k nám do bytu, kde posedíme, poobede zase priateľovu. Všetci by sa k nám naraz nezmestili. Nie je to ideálna situácia, ale lepšie takto ako nič. Ďalšia hostinu ani nejaké obnovenie sľubov neplánujeme.
Odpovedať
My sme to naplánovali tak, že po obrade kde nás bude cca tých povolených 50 ľudí, pôjdeme k snúbeniciným rodičom na dom, tam budeme mať krytý stan s posedením. Tam sa všetci najeme, popijeme, ale len na pár hodín aby z toho nebolo zle a nechceme ľudí po obrade posielať hneď domov. Normálnu hostinu sme bohužiaľ presunuli na 30.1.2021
Odpovedať
@majka4848 ak sa chcete zobrat a potom niekedy spravit opakovanu svadbu + hostinu, tak by som to na teraz nechala tak, lebo aj tak je situacia dost vazne. myslim, ze netreba riskovat.
Odpovedať
@fujo ale ved v oktobri uz nebolo povolenych 50 ludi, ci? uz ste mali svadbu?
Odpovedať
@molisia ešte bolo povolených 50 ľudí v kostole a na posedení (doslova posedení) pri jedle a pití. My sme mali svadbu 10.10. a to bol posledný víkend pred tými väčšími opatreniami
Odpovedať
Ak to pojde takto dalej tak nic, ak ponechaju takyto zakaz vychadzania, tak neviem, ci sa vobec aj take male svadby budu moct konat
Odpovedať
@fujo aha, tak fajn, ze ste to este stihli. ja som uz dopletena z tych vsetkych opatreni :/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?