Kedy začať pozývať hostí na svadbu?

Profilova fotka
Ahojte kočky, prosím Vás, kedy začať pozývať na svadbu hostí? My to máme o dva mesiace a chceme tradične osobne pozývať, nemáme veľa hostí takže s časom je to pohoda a všetky rodiny sú sústredené poväčšinou v jednej dedine, len nevieme kedy by sme s tým mali začať, PORADÍ NIEKTO PROSÍM!
Odpovedať
Profilova fotka
UŽ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiež si myslim že dva mesiace su akurat,už by som začala :-)
Odpovedať
určite je najvyšší čas. ja som začala neskoro, a teraz nestiham.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zacali volat mesiac pred svadbou a vsetko sme pekne stihli... mesiac pred uplne staci si myslim!
Odpovedať
aj podľa mňa, tie dva mesiace, maximálne mesiac pred je vhodná doba, aby sa aj tí pozvaní vedeli zariadiť a pripraviť na tú veľkú udalosť...potom si už en "odfajfnknúť" zoznam hostí a môžeš sa venovať ďaľším veciam ;-) držím palec, nech to všetko dopadne na parádu :-)
Odpovedať
my sme pozyvali asi dva mesiace vopred a bolo to tak akurat :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme pozyvali uz v januari, a svadba bola v juny.kopa ludi aj tak neprisla co nas velmi mrzelo, ale svadbu dvojnarodnu nie je jednoduche zorganizovat. tiez si ale myslim ze 2 mesiace stacia ak ste vsetci vramci Slovenska. x vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, samozrejme, že sa veľmi rýchlo roznieslo, že bude svadba. Spolu s tým sa nieslo (od nás, od rodičov, od súrodencov, od kamarátov) kto bude pozvaný. Takže to všetci vedeli dlllho. A potom asi 1 mesiac pred svadbou sme pozývali osobne a oficiálne.
Odpovedať
ahoj, u nás sa tiež rýchlo roznieslo, že budeme mať svadbu ale pozývali sme cca 1 mesiac pred svadbou, všetko záleži od toho do koľkých rodín máš ísť a ako dlho sa tam zdržíš...... nám na pzývanie stačili 2 víkendy (1víkend moja rodina a druhý ženíchova keďže ja som s PO a on bol z PP)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?