Počet ľudí na svadbe - október 2020

Profilova fotka
Za chvíľu budeme vedieť, koľko budeme môcť mať ľudí na svadbe 🙂 som zvedavá. 🙂
Odpovedať
@monickqa777 dnes o tom rokuju?
Odpovedať
Profilova fotka
áno akurát sa rokuje.
Odpovedať
@monickqa777 snád to dobre dopadne a ak áno tak dufam že ich rozhodnutie vydrží do konca oktobra..
Odpovedať
Profilova fotka
@sissusik treba myslieť pozitivne, určite vydrží 🙂 dúfam.
Odpovedať
no ale vezmi si , ze svadbu budete mat teda az v oktobri, tak by som sa ich vyhlaseniami aj tak nejak neradila, kedze to menia priebezne a zo dna na den. bodaj by to ale uz bolo proste ok
Odpovedať
Profilova fotka
@sissusik presne ja verim ze to dobre 👌 dopadne a duuufam ze to vydrzi do konamca oktobra 🙏🙏🙏
Odpovedať
No čo baby čo na to hovoríte?
Odpovedať
mozno na 2 tyzdne to bude ok. Ak sa to nebude dodrziavat, kludne mozu byt oktobrove svadby ohrozene. My mame v druhej polke oktobra, cize este sme nic nevyhrali. Stale rozmyslame, ze to i tak zrusime. Neviem si predstavit tancovat v ruskach... :/
Odpovedať
@ivona56 ak máte svadbu v reštaurácií tak je to naprd ale my to mame v sukromnom priestore
Odpovedať
Profilova fotka
Prinášame zhrnutie z tlačovej besedy k aktuálnej situácii.👇 1. Na svadbách bude môcť byť najviac sto ľudí. 2. Zavedú sa prísnejšie kontroly. 3. Hygienici zverejnia manuál bezpečnej svadby. 4. Pri pití a jedení nebudú vyžadované rúška, ani pri svadobných fotografiách, ale v iných situáciách áno. 5. V červených regiónoch budú pokuty dvakrát vyššie ako v zelených. 6. Zmeny zavedú od 1. októbra, dovtedy platia súčasné pravidlá. Samozrejme budeme informácie priebežne aktualizovať v našom článku v Magazíne.❤️
Odpovedať
@ivona56 inak my sme 17.10. a tiež sa bojím aby to vyšlo aby sa to nepokazilo
Odpovedať
@sissusik uz som viackrat rozmysla, ci to nespravime na zahrade u nas doma a bude pokoj 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sissusik keby aspon povedali, ze bude to platit 2-3 tyzdne a potom pozru cisla a zas moze dojst k prehodnoteniu, ale to nik netusi... Mozno v druhej polke oktobra uz ruska nebudu povinne na svadbach..a mozno to bude horsie.. ach jaj..
Odpovedať
Profilova fotka
@ivona56 rúška boli povinné na svadbách aj celé leto, to že to nikto nedodržiaval je druhá vec...
Odpovedať
@lilimia akurat teraz to budu kontrolovať. ale som ochotná toto zvládnuť a prežiť 🙂 ako to prekladať
Odpovedať
Profilova fotka
@sissusik aj ja 🙌 držím palce
Odpovedať
@ivona56 to napadlo aj mna ze to spravime na zahrade lebo sem kontrola nemoze. Jedine co akurat susedia by nas nahlasili za rusenie nocneho kludu😀takze ani tak ani tak
Odpovedať
Profilova fotka
S rúškami to máte v pohode. Aj v júli to bolo povinné, my sme aj hovorili hosťom, že v kostole je to povinné a majú si ho zobrať so sebou aj do sály, kvôli prípadnej kontrole, keďže v júli to ešte bolo nejak 60€ na hlavu pokuta za nenosenie rúška. Zase človek nemôže nikoho vyslovene donútiť, aby si ho nasadil, neviem si ani predstaviť ženícha či nevestu ako si toto v sále vynucujú u hostí, mnohí neriešia ani výšku pokuty pre sálu, ale pomáha argument individuálnych pokút, aby rúška v prípade skutočnej kontroly aspoň mali pri sebe a mohli si ho rýchlo nasadiť, prípadne vopchať koláč do úst a podobne 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lilnicol Presne. A led bufety nepovolia tak dáme 2 a 3 chod A inac kolace si ludia aj tak budu brat zo spolocneho. Tak uvidime. Hadam to nebude uplne pritiahnute za vlasy. A aj keby. Dame to
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som bola spokojnejšia keby to bolo do 150 ľudí ale predsa chceli sme viac ako 30 tak budem musieť byt spokojná. Teším sa že nemusime prekladať svadbu a prežívať to zas, take stresy či bude ale tak samozrejme ja asi len v piatok pred svadbou uverím že sa budem vydávať a to by som aj bez korony tak brala 🙂 ja už sa proste neviem dočkať. Dievcata myslíme pozitívne dobre bude 🙂 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tiež bola presvedčená že "snáď to nejako pôjde spraviť" ale po konzultácii s mojím drahým to vyzerá, že budeme rušiť hostinu. (Obrad bude za každých okolností). Presviedčal ma, že nijaký prevádzkovateľ si na triko nezoberie takú obrovskú pokutu, takže to buď zruší sám, alebo bude zmluva postavená tak, aby sme to nakoniec zaplatili my. A že je jasné, že nosenie rúšok nebudú všetci dodržovať na 100 % a že sa to nedá ustriehnuť, hlavne v neskorších hodinách... Tak neviem, zajtra mám stretnutie s manažérom reštaurácie, uvidím čo mi povie a podľa toho sa rozhodneme. Ako to máte vy, budete riskovať pokutu, či ste presvedčené, že všetci budú mať poctivo celý čas rúška?
Odpovedať
Profilova fotka
@denioliva presunuli sme rýchlo teraz na september ešte za tri dni sme všetko stihli. U nás by to určite ľudia nedodržiavali a keby som bola hosť tak tiež by som s tým mala problém keďže mám zdravotné problémy. A myslím si že rešika si dá také podmienky že buď nevesta a ženích zaplatí pokutu alebo sami obmedzia počet ľudí aby ich mohli kontrolovať.:/
Odpovedať
@denioliva no ja už váham a tiež po prvotnom že aaaa šak to dáme, rozmýšlam že asi nedáme.. po polnoci nemáme šancu to ustriehnuť... síce my máme svadbu v KD čo som najskôr považovala za výhodu ale teraz neviem
Odpovedať
Profilova fotka
My máme hostinu na dedine v KD... Ja myslím na to, že každý hosť bude mať rúško pri sebe a keby niečo si ho dá na ústa. Samozrejme nedá sa to ustriehnuť na 100% ale zas nezľakla som sa toho bububu, čo robia s tými kontrolami. Kontrola príde a keď príde tak si rúška hostia dajú a hotovo. Iba že by nám to zrušila obec ale zatiaľ nikto nič neruší. Som rada, že nemusíme presúvať svadbu a som neskutočne šťastná, že sa idem vydávať! 🙂 A tiež musíme skresať ľudí zo 150 na 100... možno to bude na niečo dobré 🙂 každopádne držím Vám palce aby to bolo, tak ako si vysnívate a aby ste neboli smutné. Veď nejde o život a hlavne, že sme zdraví 🙂)))
Odpovedať
Ked to takto sledujem co sa deje aj navokol, tak by som povedala, ze mozme byt rady aj za tych 100 ludi. Kludne to mohlo byt aj menej
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?