Šaty pre svadobnú maminu - môžu byť trochu biele?

Ahojte, prosím Vás potrebujem poradiť...moja mamina si našla krásne šaty na moju svadbu, len sa bojí, že sú biele a že by to tak nemalo byť...nie sú cele biele, ale v kombinácií so zelenou (posielam fotku)...čo si o tom myslíte? všetci všade hovoria a píšu o tom, že biele šaty by mala mať len nevesta, ale myslia sa tým aj takéto kombinované?? alebo len čisto biele?
Odpovedať

Odpovedať
a tak podla mna su velmi pekne a aj si napisala ,ze nie su cele biele. podla mna by to nikomu nemuselo vadit zvlast, ked ide o svadobnu maminu. podla mna by si ich mohla kludne obliect
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa je to úplne ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že šaty sú v pohode, pekné biele s výrazným vzorom a pokiaľ to tebe nevadí, tak je všetko v poriadku, ostatní do toho vôbec nemajú čo kecať ;-)
Odpovedať
@patricia91 mne to nevadí vôbec :-) len by som nechcela aby si hovorili, že mama sa chcela predvádzať alebo čo, tak si dala biele...aby sa necítila nekomfortne preto...ale keby si kabelku a topánky zladila s tým zeleným tak by to mohlo byť v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@katusikbubi uplne v pohodicke ich moze mat. ved nie su cele biele, je tam aj ta zelena a ta to rozbija. ak to tebe ako neveste nevadi, tak je to uplne v pohodicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katusikbubi no podľa mňa sú v pohode, presne ako pre svadobnú mamku ;-)
Odpovedať
jasne, su skvele. ako ono pri svadobnych rodicovh, zvlast mamkach uz neberie az tak vazne dresscode, lebo proste su to svadobni rodicia
Odpovedať
Ano, je to tak, ze sa hovori, ze v bielych satach by mala byt iba nevesta ale tieto saty su kombinovane a preto nevidim dovod, preco by ich tvoja maminka nemohla mat. Su velmi pekne. Uz ich ma aj kupene, ze?
Odpovedať
@vvalikaa Ešte nie, len si ich zobrala na vyskúšanie domov, lebo ma kamošku v obchode :-)
Odpovedať
@katusikbubi a seknu jej? nemas aj fotku s nou ako v nich vyzera?
Odpovedať
@katusikbubi moja mala bielocierne a uz som zazila aj cele biele na ziadost nevesty, takze ak si s tym ty ok tak je to jedno :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to podla mna na dohode medzi nevestou a svadobnymi rodicmi. ak by sa aj dohodli na cisto bielych, tak to kazdemu inemu moze byt v podstate jedno
Odpovedať
Svadobná matka je úplne niečo iné ako ostatní svadobný hostia, tam sa podľa mňa biela toleruje a vôbec to ani nie je divné. A však hentie šaty majú aj vzor, takže o to aj lepšie
Odpovedať
@katusikbubi to je super, ze si ich mohla takto zobrat a poriadne poskusat. A aj si ich nechala? Ci ako ste sa nakoniec rozhodli?
Odpovedať
@vvalikaa nakoniec si kupila ine :-) aj som ju prehovarala lebo sa mi velmi pacili ale povedala ze si kupi radsej ine...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?