Akú pieseň ste si vybrali na prvý manželský tanec?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahoj, nevesticky aku ste si davali pesnicku na prvy manzelsky tanec? My by sme chceli nejakú slovensku no nevieme aku..prosim poradte
Odpovedať
1
82
83
Elton John - Your song
Odpovedať
Profilova fotka
Monika Bagarova - Ve dvou
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si ako prvy tanec dali tu nasu, a to je "Medzi nebom a zemou" od Petra Nagya (text sme mali aj na oznamku). Rodicovsky tanec bol na "I loved her first" a o polnoci sme tancovali na "Love Song" od Pala Haberu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mít Elton John - The way you look tonigt...
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 pustila som si I loved her first a po 30 tich sekundach som sa zrevala od dojatia, to ako si vydrzala vo svadobny den prosim ta? Nadherna je <3
Odpovedať
Profilova fotka
@sonicka_kov som si to pustila asi 100x predtym, kym som nebola imunna aspon priblizne :-D
Odpovedať
My sme mali Kabat-Houby Magický
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať pieseň bez slov, orchestrálnu verziu soundtracku z anime :D https://www.youtube.com/watch?v=wT0lW... samozrejme ju ešte musím skrátiť...
Odpovedať
Ja rozmýšľam nad Sima - Blízko alebo LadyGaga - Is That All right. Ale uvidím, lebo čo sa týka hudobného vkusu sme dosť aleže dosť odlišní :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
tip: U2 - Ordinary Love ... jeden z najlepších prvých tancov tohtoročnej svadobnej sezóny 🙂
Odpovedať
sem sa pripnem pre inspiraciu 🙂 lebo sa neviem rozhodnut, ze ci je lepsia slovenska alebo zahranicna 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme mali slovensku.....kandracovci....kym si blizko....velmi sa mi pacil ten refren a ta jeho podstata 🙂
Odpovedať
a taky napad, ze na prvy tanec slovenska a na popolnocny prvy zahranicna, to ste tak mali? ci vsetky boli slovenske, alebo to je uz jedno potom aka je? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim si, ze to je cisto na vasom rozhodnuti, ake si vyberiete. Neviem o tom, ze by bola nejaka podmienka, ci su piesne domace alebo zahranicne. Komu sa co paci.
Odpovedať
Profilova fotka
My budemr mať na prvý tanec krásnu romantickú baladu od kapely kde hral snúbenec a na popolnočný chcem niečo slovenské asi P. Cmorik Spolu zosarnuť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Billie Joe Armstrong (z Green Day) - Ordinary world 🙂 Moja srdcová kapela, keď sme boli na ich koncerte a hral túto pieseň, rozplakala som sa 😄 a vedela, že na toto budeme tancovať 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
My sme si dali od Erosa Ramazzottiho - Se bastasse una canzone. 🙂
Odpovedať
@lucinka8 RONIX život 😊
Odpovedať
My budeme mať od Elánu - Van Goghovo ucho 🙂
Odpovedať
1
82
83
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?