Menu Forum

Cimbalovka-21.7.2018

9. feb 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
wenicushirsa
Registrovala sa 16. mája 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Skalica.
  • Svadba bola 9. júna 2018
    Valtice, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
wenicushirsa
Registrovala sa 16. mája 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Skalica.
  • Svadba bola 9. júna 2018
    Valtice, Česká republika
 Ahojte, vie mi niekto odporučiť dobrú cimbalovú skupinu, ktorá by sa striedala s DJom? Naša svadba bude záhorácko-východniarska a bude sa konať 21.7.2018 pri Zvolene, takže by sme chceli taký celoslovenský repertoár emoticon

Ďakujem!

Veronika
31. jan 2018 o 18:49  •  Svadba bola v júni 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (40 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
50

“Tri ostatne sezony spolocnych svadieb s videographerom matejom salatom, malo za vysledok toto video :) ste pripraveni na svadobny party rok 2019? :) https://www.youtube.com/watch?v=WGd3vr90sg4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TzXkswI3SqqWa3DZapNImaw7Z5PIIJWr7YNWBQs8Z3JhGqWjA2Y06ziw”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (40 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
50

“Tri ostatne sezony spolocnych svadieb s videographerom matejom salatom, malo za vysledok toto video :) ste pripraveni na svadobny party rok 2019? :) https://www.youtube.com/watch?v=WGd3vr90sg4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TzXkswI3SqqWa3DZapNImaw7Z5PIIJWr7YNWBQs8Z3JhGqWjA2Y06ziw”
(Pred 7 mesiacmi)

@wenicushirsa skus sa pozriet na profil @clh_popradcan (Cimbalova ludova hudba Popradcan), hraju paradne, su mili, cely cas vysmiati a svoju pracu robia s entuziazmom... emoticon
1. feb 2018 o 16:55  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bojnanci
Ľudová hudba BOJŇANCI
Bojňanci PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
bojnanci
Ľudová hudba BOJŇANCI
Bojňanci PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
 Dobrý deň, sme Ľudová hudba Bojňanci a pôsobíme v rámci celého Slovenska. Pozrite si náš profil kde nájdete aj viac informácií. emoticon emoticon
Čo sa týka vystúpenia na SVADBÁCH:
KOMPLETNÝ SVADOBNÝ BALÍK: hranie pri odobierke + vyprevadenie + živá hudba do rána s ozvučením + DJ + hranie pri stoloch. (možnosť dohody už podľa požiadaviek) + možné doobjednanie starejšieho. VIAC NA NAŠOM PROFILE emoticon
5. feb 2018 o 13:56  •  www.bojnanci.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkakop
Registrovala sa 6. novembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Martin.
  • Svadba bola 15. septembra 2018
fotoportrét
fotoportrét
mirkakop
Registrovala sa 6. novembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Martin.
  • Svadba bola 15. septembra 2018
 Viem Vám odporučiť cimbalovú kapelu, a robia zároveň aj DJ. majú super ceny, oplatí sa lebo chalani sú fakt dobrí. ak by ste mali záujem o viac info, kontaktujte ma. emoticon
9. feb 2018 o 16:17  •  Svadba bola v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to