DJ 13.7.2019, PB

31. aug 20189

ahojte,viete mi odporučiť perfektného DJ-a na svadbu 13.7.2019 v blízkosti Považskej Bystrice? Najlepšie taký,ktorý by čo-to aj odmoderoval.

• @mataja23  Skúste si pozrieť môj profil a v prípade záujmu ma kľudne kontaktujte 😉

• @mataja23  Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, pochádzam z Revúcej, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan

• Sme zo Ziliny, pozrite si nas profil, radi Vam urobime ponuku podla Vasich predstav.

• Sponzor fóra
  • dostala som ponuku,zvažujeme DJ OPO z Trenčína,máte s ním niekto skúsenosti?

• Ahoj, za seba a pre mňa top DJ Fiala zo Žiliny, perfektná zábava, osvetlenie sály, mali sme ho aj my 🙂 super človek a profesionál. Kukni na FB Dj Lukáš Fiala

• Zdravim Vás,ponúkam svoje služby DJ na Vašu svadbu. V prípade záujmu o bližšie info ma kontaktujte.
    s pozdravom

• Dobrý deň. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil, Facebook Fun Page a kontaktovať ma.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @ud12334 Sme še pobavili..., len či to pochopí i ten Duško 😎

• aby sem nedal ponuku 😶

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica DJ´-ov ktorí uz 26 rokov,hráva po východnom Slovensku SVADBY, JUBILEA a PLESY profi zvuková a svetelná technika, široký repertoár hudby
    Profesionál Dj - Svadby, Plesy, Firemné akcie a pod. Dlhoročné skúsenosti (22 rokov), kvalitná produkcia, ústretový prístup. KOŠICE - PREŠOV - POPRAD
    Top Svadba s prvkami folklóru.
    Nakombinujte si svadbu podľa predstáv a my sa postaráme
     o pohodlný priebeh.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov