Menu Forum

DJ 13.7.2019, PB

31. aug 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
6
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 22 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
6
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 22 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Považská Bystrica.
 ahojte,viete mi odporučiť perfektného DJ-a na svadbu 13.7.2019 v blízkosti Považskej Bystrice? Najlepšie taký,ktorý by čo-to aj odmoderoval.
16. aug 2018 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
66

“DJ NA VAŠU SVADBU. Pôsobnosť celé Slovensko Svadba je výnimočná rodinná udalosť, ktorá zanecháva v mysliach zúčastnených hlbokú spomienku. Mladomanželia chcú pre svojich hostí pripraviť nezabudnuteľnú svadobnú atmosféru - svadobný program, ktorý hostí bude zaujímať a príjemne ich pobaví. Ak pre Vás zábava na Vašej svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín čo najskôr. Svadby, stužkové”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj Majk,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
66

“DJ NA VAŠU SVADBU. Pôsobnosť celé Slovensko Svadba je výnimočná rodinná udalosť, ktorá zanecháva v mysliach zúčastnených hlbokú spomienku. Mladomanželia chcú pre svojich hostí pripraviť nezabudnuteľnú svadobnú atmosféru - svadobný program, ktorý hostí bude zaujímať a príjemne ich pobaví. Ak pre Vás zábava na Vašej svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín čo najskôr. Svadby, stužkové”
(Pred 3 dňami)

@mataja23 Skúste si pozrieť môj profil a v prípade záujmu ma kľudne kontaktujte 😉
16. aug 2018 o 12:22  •  www.facebook.com/djnasvadbuceleslovesnko/?ref=settings  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 @mataja23 Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, pochádzam z Revúcej, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan
16. aug 2018 o 12:31  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
partydjs
Party DJ´s - Luxusná značka svadobnej zábavy
PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
3

“Https://youtu.be/BaBnBqBdzmc”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
partydjs
Party DJ´s - Luxusná značka svadobnej zábavy
PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
3

“Https://youtu.be/BaBnBqBdzmc”
(Pred 1 rokom)

Sme zo Ziliny, pozrite si nas profil, radi Vam urobime ponuku podla Vasich predstav.
16. aug 2018 o 23:26  •  www.partydjs.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
6
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
6
 dostala som ponuku,zvažujeme DJ OPO z Trenčína,máte s ním niekto skúsenosti?
17. aug 2018 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tessa04
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 11 príspevkov a 8 inzerátov. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tessa04
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 11 príspevkov a 8 inzerátov. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, za seba a pre mňa top DJ Fiala zo Žiliny, perfektná zábava, osvetlenie sály, mali sme ho aj my emoticon super človek a profesionál. Kukni na FB Dj Lukáš Fiala
17. aug 2018 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_palo
D.J.PALO - svadby, oslavy, plesy,eventy...
Pavol Komolik PRO

Hudba a zábava - Okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
dj_palo
D.J.PALO - svadby, oslavy, plesy,eventy...
Pavol Komolik PRO

Hudba a zábava - Okres Čadca
 Zdravim Vás,ponúkam svoje služby DJ na Vašu svadbu. V prípade záujmu o bližšie info ma kontaktujte.
s pozdravom
17. aug 2018 o 20:01  •  dj-palo.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil, Facebook Fun Page a kontaktovať ma.
20. aug 2018 o 00:28  •  www.djnasvadbe.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Neprovokuj a neodbočuj od pôvodnej témy.”
31. aug 2018 o 16:59 • ud12334
fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/lDv_vzFsfqI?list=LLRM4zzuJvTL2GK2Cwqpsqhg”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/lDv_vzFsfqI?list=LLRM4zzuJvTL2GK2Cwqpsqhg”
(Pred 9 mesiacmi)

@ud12334 Sme še pobavili..., len či to pochopí i ten Duško emoticon
31. aug 2018 o 20:49  •  www.svadobne-videoza.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
10

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
10

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 3 mesiacmi)

aby sem nedal ponuku emoticon
31. aug 2018 o 21:16  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to