DJ 4.8.2017 na slovensko-maďarskej svadbe

7. máj 20185

Hľadáme DJ na 4.8.2017 , je nutné aby mal v repertoári aj maďarské pesničky. Ďakujem

• mam volne kľudne sa ozvite pozrite si moju stránku.. 🙂

• @djsladecek  dobrý deň,máte v repertoári aj maďarské pesničky. Lebo sa jedná o Slovensko Maďarsku svadbu. Vedeli by ste mi poslať aj cenovú ponuku. Zatiaľ veľmi pekne ďakujem.

• Ahoj @ivulik87 , zohnala si nakoniec DJ-a na slov.- mad. svadbu?Vedela by si mi prosim niekoho poradit? Mam podobny problem a uz som z toho na prasky. vopred vdaka.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, mám jediný termín voľný v auguste 4.8.2018 🙂 v mojom archíve sa nachádzajú aj maďarské ako Kis Grofo, Joly a Suzy, Notár Mary. Nie je problém sa prispôsobiť. Viac o mne tu alebo na web stránke. S pozdravom. DJ Rasty.

• Ja,mam rad madarske svadby a,zahram.aj omegu baratom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Peter
    Bratislava
    Svadobný DJ, ozvučenie, osvetlenie. Vypracovanie svadobného scenára a realizácia. Moderovanie svadobných vstupov a hier. Hudba, ktorá zabaví všetkych.
    22 ročné skúsenosti v oblasti ozvučovania svadieb, profesionálny prístup ku klientovi, kvalitná technika renomovaných značiek, zaručená zábava
    DJ Andy
    Partizánske
    DJ na Svadbu. Profesionálna zvuková a svetelná aparatúra,koordinácia, štandartne nasvietenie sály, nazvučenie obradu, bohatý hudobný archív a iné..