DJ a moderátor v jednej osobe, Bernolákovo, 31.10.2020

20. jún 20194

Dobrý deň, začali sme plánovať svadbu a chceli by sme DJ, ktorý by aj moderoval svadbu. V tento dátum bude iba hostina, nakoľko sa berieme o 3 týždne skôr v zahraničí. Ale to nič nemení na tom, že sa chceme poriadne zabaviť. Odpadne len vec ako je odobierka nevesty, atď. Hostina začne 16.00 gratuláciami, jedlom a potom zábavou až do rána. Je niekto, kto pozná DJ a moderátora v jednej osobe a je z okolia? A hlavne má s ním dobré skúsenosti? 🙂 ďakujem

• Dobry den, pred dvoma tyzdnami sme realizovali svadbu v Bernolakove, pozname miestne podmienky, radi Vam urobime ponuku podla Vasich predstav. Ponukame DJa a moderatora v jednej osobe a aj trocha viac. Pozrite si nas profil a v pripade vaznejsieho zaujmu nas kontaktujte.

• Ahoj kludne sa ozvi 🙂

• Ahoj, termin mam zatial volny, kludne sa ozvi 🙂

• Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    djturcar
    Bratislava
    Svadby, firemne akcie, eventy, stuzkove, oslavy, ozvucovanie, karaoke, bublinkova show, snehova show, osvetlenie....

DJ | TOP repertoár | Exluzívne osvetlenie a kvalitný zvuk |
    Informujte sa na svoj termín:
    matusve@matusve.com
    www.matusve.com
    DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov