DJ a starejší na svadbu 4.5.2019, Dunakiliti

16. aug 20183

Ahojte, na svadbu, ktorá sa koná 4.5.2019 v krásnom prostredí Dunakiliti, Sári Csárda zháňame DJ aj starejšieho, ktorý sa nám postará o zábavu. Súčasťou takého DJ by malo byť aj ozvučenie a osvietenie miestnosti. Nájde sa tu taký?

Zn. Musí byť ukecaný 🙂

• Dobrý deň,

nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. Viac info nájdete v mojom profile prípadne na webe.

S pozdravom

Ivan

• @edva1992  Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, pochádzam z Revúcej, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan

• Vybrali Ste si pekne prostredie na svadbu, ktore osobne pozname a vieme Vam tam zrealizovat svadbu podla Vasich poziadaviek. Pozrite si nas profil a v pripade Vasho zaujmu nas kontaktuje.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ, zabávač, svad. koordinátor, tanečník, fotograf, viac ako len „DJ“. Originálny a jedinečný kompletný audio-video-tanečno-zabavný program.
    Dj Mike - Profesionálny DJ & moderátor (sk/eng) - svadobný program, osvetlenie a hudba na mieru. CELÁ SR
    Delt-Jays (Official) ponúka Dj produkciu/ Ozvučenie/ Osvetlenie/ Karaoke/ Video/ na profesionálnej úrovni. Pôsobnosť v rámci celej SR.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov