Menu Forum

DJ alebo kapela na svadbu v Bardejove, 27.6.2020

2. dec 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
najlepsimuz7
Registroval sa 11. októbra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
najlepsimuz7
Registroval sa 11. októbra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Košice.
 Dobrý deň! Vie mi prosím niekto poradiť dobrého DJa na svadbu v Bardejove, ktorý má ešte voľný termín 27.6.2020? Do úvahy prichádza aj kapela, ale preferujeme DJ. Vopred vďaka. ;)
26. nov o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzana8653
Registrovala sa 2. marca 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzana8653
Registrovala sa 2. marca 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Odporúčam DJ Little emoticon
27. nov o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
 @najlepsimuz7 my odporúčame DJ Peter&Patrik z PO emoticon
27. nov o 13:09  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klarumila
2
Registrovala sa 6. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 19 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bude 30. mája 2020
fotoportrét
fotoportrét
klarumila
2
Registrovala sa 6. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 19 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bude 30. mája 2020
 Skupinu Juventus z Bardejova
28. nov o 21:52  •  Svadba bude v máji 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
najlepsimuz7
fotoportrét
fotoportrét
najlepsimuz7
 Dakujeme za odporúčania aj formou osobnej správy. Nakoniec sme sa rozhodli pre HS Carmen zo Svidníka. ;)
2. dec o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to