DJ alebo malá kapela - Nové mesto nad Váhom, 3.9.2016

24. máj 201630

Dobrý deň,
prosím o radu na dobrého DJ poprípade malú kapelu so svetlami ako doprovod k živej ľudovej cimbalovke.
3.9. okolie NMNV.
Ďakujem
M.

• dobry den,rad vam ponuknem moje sluzby,zastavte sa na mojom profile 🙂

• Dobrý deň. Tento termín mám zatiaľ voľný. Bližšie info v IP:

• Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Veľa dobrej muziky, kopec zábavy, DJ, profi technika (zvuk/ svetlo), moderovanie - aj v nemčine. Svadby, plesy, firemné akcie, koncerty, stužkové...
    Ponúkam špičkové ozvučenie, kvalitnú Dj produkciu, dekoračné osvetlenie sály, svetelné efekty, laserovú show a iné špeciálne efekty pre Vašu svadbu.
    DJ, zabávač, svad. koordinátor, tanečník, fotograf, viac ako len „DJ“. Originálny a jedinečný kompletný audio-video-tanečno-zabavný program.