DJ alebo živá kapela Trnava, Nitra

15. nov 201760

Hľadáme DJ (môže robiť aj starejšieho) alebo kapelu z okolia Nitry či Trnavy na svadbu 14.7.2018. Boli by sme radi, ak by vedeli zabezpečiť aj zopár východniarskych, resp. ešte lepšie rusnáckych alebo ukrajinských ľudoviek.

 • @lula5292  DJ Dusan Sneznicky Hlohovec

 • Zdravím , pokiaľ by ste hľadali živú kapelu v plnom obsadení, ktorá by bola z východu , skúste pozrieť na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.

 • @lula5292  pozrite si moj profil DJ STRELA

 • Sponzor fóra
 • Dobrý večer @lula5292 , ak hľadáte DJ a moderátora, môžem Vám ponúknuť moje služby. Termín 14.7.2018 mám zatiaľ voľný. Podrobnejšie info o mne ako aj recenzie nájdete v mojom profile a na mojej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať správou, emailom alebo telefonicky.
  Martin Vozár

 • Dobrý deň,

  pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho 🙂 Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe 🙂

 • Ďakujem všetkým za ponuky, už sme našli, čo sme hľadali.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
   Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
  Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
  neopakovateľný zážitok a usmev.
  DJ Andy
  Partizánske
  DJ na Svadbu. Profesionálna zvuková a svetelná aparatúra,koordinácia, štandartne nasvietenie sály, nazvučenie obradu, bohatý hudobný archív a iné..
  Dj Mike - Profesionálny DJ & moderátor (sk/eng) - svadobný program, osvetlenie a hudba na mieru. CELÁ SR