DJ Benny - referencie a skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetci!! poznate niekto DJ Benny? Ma s nim niekto skusenosti, ak ano tak ake?! hladam DJ na svadbu, no neviem sa rozhodnut koho vybrat. Neviete niekto odporucit niekoho s dobrymi skusenostami. tesim sa na vase odpovede.
Odpovedať
@djhusenica takéto svetlá mi na svadbe ani len z auta nevyložil
Odpovedať
Profilova fotka
@henina251 Heni rozumiem :-) Lasery ti mozu dokonca znicit chipy na fotakoch ked fotis oproti lucu :-( @dj.benny vieem @photostancik no toto je portal pre nevesty o nevestach, myslim, ze nieco podobne ako nejake PRO forum neprejde hlasovanim v managemente, ale ak mozem niekomu poradit, tak to urobim aj tu standardne cez komentare...
Odpovedať
My sme mali Bennyho teraz na svadbe 10.8.19 a môžem povedať , že sme boli spokojný a určite by som odporučila .....Je priateľský, komunikatívny a svoju prácu si robí veľmi dobre :-) Zábava bola do rána ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
DJ Benny - svadba 19.10.2019 Neodporúčam! Škoda toľkých peňazí. Nie vždy platí, za veľa peňazí, veľa muziky. Toto hodnotenie píšem z pohľadu svadobnej mamy. Po príchode svadobčanov do reštaurácie ho nebolo – vraj si obliekal košeľu. A to veru dohodnuté pol roka dopredu nebolo! Preto ženích niesol svoju nevestu k svadobnému stolu za mĺkveho ticha. A to bol ešte len začiatok. Počas prvého kola ľudoviek som ho bola poprosiť, aby mojich známych - milovníkov ľudovej hudby na parkete „utancoval k smrti“ (na svadbe boli ako pomocníci- moja pravá ruka a vedela som, že toto kolo je ich prvé a možno i posledné, tak nech si ho aspoň na začiatku užijú) a on mi na to, že toto je posledná skladba a kolo skončil. Redový bol sprvu pre neho tiež problém. Kvôli foteniu nechcel zhasnúť farebné vysvietenie tanečnej sály pred redovým, lebo vraj svetlá na svadbu boli objednané a sú prednastavené. Každopádne veľmi ťažká komunikácia s ním. Plánovali sme, aby úvod redovej- najbližšiu rodinu familiárne zaspievala prítomná ľudová speváčka naživo a potom by sa napojil DJ. On tvrdil, že dohoda bola na redový - buď hrá on, alebo ona. Uznajte, zaspievať redový pri tanečkoch 110tich hostí je pre jednu speváčku nemožné. No pre neho to bol veľký problém v pravý čas stisnúť gombík . Napokon sme sa dohodli, ale zbytočne robil drahoty, okolkoval,naťahoval čas, prejavil neochotu a oberal ma o energiu a radosť . Ak to celkovo zhodnotím, prišiel mi ako púšťač skladieb a nie DJ. Ako DJ nekomunikoval s tanečným davom, slovne ho neprovokoval k vyšším výkonom. Nebol ochotný pustiť skladbu na želanie. Chýba mu flexibilita, ochota prispôsobiť sa a myslím, že i v hodnoteniach ospevovaná profesionalita. DJ je na svadbe pre hostí, nie hostia pre DJ. Či dnes to už neplatí?
Odpovedať
Profilova fotka
@maja0017 teta ja by som vás chcel vidieť za tým mix pultom :-x
Odpovedať
Nedá mi, aby som nereagovala na ten trápny príspevok nejakej Maji. Nechcem nikoho urážať, ale zjavne nebola na svadbe pri zmysloch a nešla na ňu sa zabaviť, ale hľadať príčiny na vyvolanie konfliktu. Možno mala niekde v zálohe iného DJ-a a milá nevestička jej prešla cez rozum, na čo nie je asi zvyknutá a tak sa rozhodla, že sa pomstí. Navyše si pomýlila svadbu s pohrebom, keďže mala v úmysle "zbaviť sa" známych a utancovať ich k smrti, čo oni samozrejme nemohli tušiť, že ona im chystá posledný tanec v živote. Ibaže DJ Benny jej plány prekazil. Hudbu medzi úvodom a polnocou pani nespomína (asi bola mimo) 🤪, potom sa zjavne prebrala a vnímať začala nejaké redovy. Problém mala asi aj s vyjadrovaním a tak sa s DJ -om nevedela dohodnúť, kto bude mať "sólo " či speváčka či Benny. Mimochodom keď aj iní vedia čítať medzi riadkami tak rátala dotyčná, že sa jej tým tancom vrátia náklady na svadbu 💰💸. Zle sa proste niekam ide, ak už vopred človek vie, že to nedopadne dobre a je negatívne naladený. Tak to bolo aj v prípade dotyčnej osoby. Ja som v auguste ženila syna, hudbu nám robil veľmi príjemný pán a ak by ste nevedeli volá sa DJ BENNY. 😉. Bola som s ním v jednaní asi od marca. On vám navrhne približný scenár a vy už len doňho vkladáte svoje predstavy a návrhy, ktoré vám schváli alebo navrhne zo skúseností iné. Celé sa to skončí jedným veľkým kompromisom, pretože svadba je hlavne o mladomanželoch a scenáristi sú hlavne oni. Rodičia a prítomní sú v tomto prípade len skromní prispievatelia a recenzisti. Takže milá dáma, neviem na čom fičíte a v akom stave ste písala príspevok, ale rozhodne oponujem a naopak DJ -a Bennyho vrelo odporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Chcela by som napísať len krátko k našej svadbe. Skvelý DJ Benny nám od začiatku urobil hudbou veľmi dobrú náladu a zábava tá bola až do rána. Od prvého kola bola väčšina ludí na parkete, postupne viac a viac ludí. Dj Benny má veľmi príjemný hlas a dobre sa počúva. Ohlasy ludí priamo na svadbe hovorili za všetko. Určite odporúčam a keby som si mala znova vybrať tak určite by to bol Dj Benny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte. Od prvého stretnutia dj benny bol veľmi sympatický príjemný a komunikatívny človek. Na nás dátum svadby mal už dohodnutú inú akciu ale mal voľného dj s ktorým spolupracuje, ručí sa za neho a jeho prácu. Súhlasili sme a v deň našej svadby prišlo veľké sklamanie hneď na začiatku bol chaos, naprv údajne nemal scenár potom zrazu mal. Pri jedení polievky sme písali dj bennymu co sa deje ze človek ktorého poslal nevie čo robí. Prekvapiva dpoveď : Poprosím vás odfotte mi toho dj a pošlite mi mms. Pan benny nemal ani šajnu kto prišiel. Po ďalšej sms po ktorej sme mu poslali ci to myslí vážne sme žiadnu odpoveď nedostali starší pán ktorý nám hral na svadbe a za ktorého sa ručil hral katastrofálne, keď už urobil akú takú zábavu, tak odplasil hostí s pomalou pesničkou. Ľudia naštartovaní a on pusti sladak. Taktiež prestávky mal dosť časté a dlhé aj keď bol upozornený ze nie je kapela ale dj. Bol nekomutivny... Hostia sa sťažovali ešte dva dni po svadbe ze toto ešte nezažili. Taktiež vypadávanie hudby keďže si to púšťal cez mobil a YouTube. Parostroj prvý krát pustil okolo pol štvrtej ráno, na novomanzelsky tanec nie, však načo aj? Ľudia sa nám smiali keď počuli ze za toto hranie platíme 430e. Veľké sklamanie, nehovoriac o tom ze pan dj benny nie je schopný sa vyjadriť k danej situácii, keď sme mu písali v pondelok po svadbe. Nemôžme hodnotiť priamo dj benny ako hra, ale prístup taktiež už keď bolo zaplatené nula bodov. Ručil sa nám za toho človeka, toto sme nečakali. Takže ak vám navrhne človeka za ktorého sa ručí, radšej si to premyslite 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba 19.9.2020 Ahojte, aj keď v sťažených podmienkach svadba dopadla veľmi dobre. Aj keď sme museli mať rúška, ľudia sa zabávali, všetci si pochvalovali celú svadbu, nikto sa nenudil, neboli veľké prestoje ba dokonca sme museli zrušiť svadobný koč ako ľudia stále tancovali!! A to vďaka DJ Benny-mu. Hudba hrala stále, príjemná atmosféra, aj prístup. Hrala sa aj hudba na želanie, aj hudba z wishlistu. Všetko dopadlo podľa plánu 🙂 Takže určite môžeme s manželkou odporučiť. Ďakujeme DJ Benny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
:-) Po dlhšom čase by som chcela DJ Bennymu poďakovať za jeho profesionalitu a prístup na našej svadbe. Je vidieť, že je profesionál a komunikácia s ním je perfektná. Všetko sme mali odkomunikované vopred. Ani presuny svadieb nám nebránili zrealizovať dohodnuté detaily. Hral všetky piesne, ktoré som chcela. Všetko ostatné mal prichystané. Hral pokiaľ sa ľudia bavili na parkete, zábava nebola trhaná scenárom svadby, všetko bolo intuitívne prispôsobené. :-) Výber DJ chválil aj starejší, ktorého sme na svadbe mali. Ešte raz ďakujem a odporúčam osloviť práve DJ Bennyho, pokiaľ chcete, aby na vašej svadbe bolo všetko tip top a vy sa môžete v kľude venovať hosťom. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
DJ Benny je absolútny profesionál, na ktorého môžeme napísať pozitíva a nič iné. Zavolať práve jeho bolo jedno z našich najlepších svadobných rozhodnutí, bavili sme sa do pol 6 ráno 🙂 Aj napriek tomu, že sme sa dohodli narýchlo, pripravil playlist aj z našich želaní a presne vedel čím ho doplniť aby boli všetci na parkete. Navyše veľmi príjemné vystupovanie, nasvietil nám sálu, všetko zariadil perfektne, proste paráááda! Ďakujeme ešte raz!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, aj ja sa chcem podeliť o skúsenosti dvojice DJ Bennyho a starejšieho Miňa, ktorých sme si zavolali na našu svadbu. Boli sme s nimi veľmi spokojní a radi by sme ich odporučili ďalším budúcim novomanželom, ktorí sa rozhodujú, koho by chceli mať za starejšieho a koho za DJ-a. Spolupráca, aj samotný výsledok, od začiatku až po koniec, bol profesionálny a môžeme ich len odporučiť. Ešte raz Vám obom veľmi pekne ďakujeme. S pozdravom Veronika a Tomáš 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Dj Benny nám hral na našej svadbe v septembri. Najprv sme s manželom nechceli mať dj-a vôbec, ale som rada, že sme zmenili názor, stálo to za to!! Od prvého kontaktovania Bennyho až po koniec nášho dňa nám bol k dispozícii, všetko sme spolu konzultovali, mailom, telefonicky a aj na osobnom stretnutí. Pomohol nám s prípravou harmonogramu nášho dňa. Pripravili sme si preňho wishlist našich piesní, a teda málo ich nebolo, aby vedel náš žáner hudby. Hral pre starších, mladších, ľudovkárov ale aj milovníkov rocku. Všetci sa vytancovali, aj my s manželom. Hostia nám ešte teraz hovoria, že ešte takého Dj-a nezažili, proste profesionál. Určite vám ho odporúčam! 🙂slight_smile: Ešte raz ďakujeme, Lea a Tomáš 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím, Dj Benny je skvelý Dj, s ktorým od začiatku nebol problém v komunikácii, dalo sa na všetkom dohodnúť - cez wishlist, ktorý bol ozaj dlhý, až po blacklist. Nemal problém si kedykoľvek zavolať a doladiť detaily, prejsť scenár, aby všetko klapalo ako malo, prípadne napísať maily, v ktorých sa dá spätne všetko prečítať. Výber hudby bol brutálny, zabavili sme sa do nemoty, každá veková kategória. Taktiež dokázal strpieť opitého svokra, ktorý za ním chodil s jednou pesničkou (nevedel interpreta), pritom Dj mal pieseň v 40 verziách, žiaľ ani to nepomohlo k šťastnému koncu 😄 Mne ho odporučila kolegyňa v práci, ktorá ho mala taktiež na svadbe (cca 4 roky dozadu) a neľutujeme. Už vtedy som vedela, že bude hrať ako chceme my a nie, čo chce on, pretože Dj by mal vyjsť vždy v ústrety neveste a ženíchovi, prípadne hosťom. Dôležité je sa zapájať, komunikovať s ním a nenechávať si nič na poslednú chvíľu. Profesionálny/ľudský prístup na 1*. Určite odporúčam všetkými 10-timi.
Odpovedať
Profilova fotka
Potešila ma vaša spokojnosť. Rád som vám spríjemnil svadobný večer. Nažívajte v šťastí.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte budúce nevesticky,po posvadobnych povinnostiach som si konečne našla čas napísať recenziu na DJ Bennyho.Keďže sa poznáme nejeden piatocek,tak iný DJ ako Benny ani nepripadal do úvahy.Boli sme neskutočne spokojní,od samého začiatku až po koniec nášho veľkého dňa.Moderovanie svadobných časti,nasvietenie sály a samotná hudba na top úrovni.Ľudia spokojní,my taktiež.Takze ak uvažujete o DJ na Váš veľký deň pán DJ Benny je ten pravý😊Týmto mu aj Dakujeme,že nás deň spríjemnil a urobil ho takým ako sme chceli.Dakujeme 😘
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_kurillova samozrejme veľká vďaka aj Milankovi Pernemu ako starejsiemu.Tak tato dvojka stala za to.Dakujeme a budeme radi spomínať na nás deň.🥰
Odpovedať
Profilova fotka
&lenka_kurillova Vďaka za dôveru, Lenka. Bol som na vašej (tvojej a Milanovej) svadbe rád, s prihliadnutím na staré / dobré / dlhoročné / kamarátske vzťahy s viacerými účastníkmi. Cítil som sa medzi "svojimi", ako ryba vo vode. Ďakujem za výslužku, aj za obstaranie špeciálnej tekutiny. Budem dlho v dobrom spomínať na túto svadbu. Jedna z mála, s ľudským prístupom. 👍
Odpovedať
Profilova fotka
@pupkalik ahoj Benny nám hral našej svadbe 20.8.2022 my aj naši hostia sme s ním boli veľmi spokojní je to top profesionál
Odpovedať
Ahojte budúci mladomanželia, chcem sa s Vami podeliť o veľmi kladnú skúsenosť s DJ Bennym, ktorý hral na našej svadbe. Ústretovo komunikoval s dostatočným predstihom tak aby sme neboli v strese pred svadbou. Podrobne si s nami prešiel scenár svadby ale aj cely svadobný deň, dával nám skúsené rady a snažil sa nám čo najviac vyhovieť. Dopredu bolo všetko dohodnuté a dokonca aj keď som mu ešte počas svadobného dňa napísal SMS s požiadavkou na pridanie piesne do wishlistu, tak nám vyhovel a skladbu počas večera zahral. DJ Benny má výborný a príjemný hlas, ktorý sa dobré počúva a vie si získať ľudí ako v sále tak aj na parkete. Na našej svadbe sa tancovalo až do samého konca, a DJ hral posledné tanečné kolo 3 hodiny bez prestávky nakoľko sa ľudia tak dobre bavili. A od hostí dostávame samé kladné ohlasy a viacerí si pýtali aj kontakt. DJ Benny ďakujeme ešte raz za príjemný hudobný doprovod nášho veľkého dňa!
Odpovedať
Profilova fotka
PRE: @Matus Borecky Som rád, že ste sa všetci zabavili. Teší ma, že som spoznal milých ľudí, ktorí našťastie ešte na Slovensku existujú. Bolo fajn, že ste si s manželkou (vtedy ešte snúbenicou) našli čas na prípravu vašej svadby. Mnohé páry to zanedbajú a potom svadba dopadne nie práve najlepšie. Vy ste boli príkladní v tom, že ste vedeli, čo chcete a čo vám nevyhovuje. Podľa toho som vám pripravil svadobný večer a tým pádom všetko prebiehalo hladko, za čo vám vďačím. Aj preto sa mi hralo pohodovo a mohol som sa plnohodnotne venovať hudbe (nie riešeniu problémov). Pozdravujem vás, aj uja Fera, ktorý bol "maskotom" večera.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
DJ Benny pred 7 rokmi hral na nasej svadbe a na základe vašej spokojnosti sme ho opat zavolali na 1. Retro ples, kde bola hlavna tema 80's / 90's. Benny ako vzdy bol profesional, zklbil nas playlist s jeho trackmi, tancovalo sa do 6tej. Svetla aj ozvucenie boli topka, kulturny dom takto nasvieteny bol krasny. Hostia uz teraz odkazali, ze sa tesia velmi na buduci rocnik. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Veľká vďaka za dôveru, ktorú som nesklamal. Potešil ma ľudský prístup ex svadobnej (usporiadateľskej) rodiny a kamarátske správanie hostí. Aj ja sa už teším na ples 2024 a pripravím si ho tak svedomito, ako tohoročný. Dovidenia, priatelia. 💃🕺
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Zdravím, DJ Benny nám síce nehral na svadbe ale na stužkovej v novembri v Bratislave. Čo sa týka komunikácie, bol ochotný kedykoľvek konzultovať, zavolať si a prebrať detaily. Bolo vidno, že je odborník. Veľmi mi pomohol s prípravou harmonogramu, veľakrát sme si prešli scenár a všetko prebehlo hladko. Wishlist som zasielala v predstihu, on už ho potom doplnil podľa jeho uváženia, na základe toho akú som povedala že máme predstavu. Bol trpezlivý a dával nám skúsené rady, taktiež inštruktáž ohľadom narábania s mikrofónmi, bol pripravený prípadne moderovať. Myslel naozaj na všetko a nebol priestor na zlyhanie. Všetci boli spokojní. Keby sa v budúcnosti vydávam, vyberiem si jeho služby.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hankav09:

Zdravím, DJ Benny nám síce nehral na svadbe ale n…
&hankav09 Som rád, že som mohol urobiť zábavu a zúčastniť sa tancovačky. Budem sa tešiť na tvoju svadbu. A pripravím sa rovnako svedomito. Dovtedy AHOJ.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pupkalik:

Ahojte vsetci!! poznate niekto DJ Benny? Ma s ni…
@pupkalik DJ Benny hral na nasej svadbe pred 8. rokmi, bola super zabava, velmi sme boli spokojni. Minuly rok sme ho pozvali na 1. retro ples, ktory sme organizovali. Bolo super, najlepsia spatna vazba na hudbu. Tento rok na 2. retro plese DJ Benny nechybal opat, bola tancovacka do 5tej, plna sala, kombinoval nas playlist s jeho vecami, a svetelna technika ani nehovoril. Velka spokojnost. Kuknite fotky. :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od dattack:

@pupkalik DJ Benny hral na nasej svadbe pred 8. r…
@dattack Ďakujem za možnosť účinkovať a robiť náladu milým ľuďom, ktorí sa chcú a vedia baviť. Budem nabudený aj na 3. stretnutie a potvrdím profesionálnu prípravu. Do skorého videnia!
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým reálnym nevestám a ženíchom, ktorým som skutočne robil zábavu na ich svadbách. Teším sa z 3. miesta rebríčka obľúbenosti slovenských DJ-ov vrámci portálu MOJA SVADBA. Som vám k dispozícii aj v roku 2024 a teším sa budúcich novomanželov. @zabkazabulienka: „Hudba výborná, všetci sa bavili! Tancovali dospelí aj deti, mladí aj starší, odohraté také piesne, na ktorých sme sa dohodli, a splnili sa aj požiadavky hostí, ak si niečo priali a v pláne nebolo. Usmievavosť, profesionalita, vzájomná spolupráca medzi ostatnými profesionálmi.“
Odpovedať
Profilova fotka
Poprosím súčasných snúbecov, budúcich novomanželov, s ktorými mám uzavreté zmluvy na tento rok, aby si začali pripravovať materiál potrebný pre DJ (Wishlist + harmonogram). Ďakujem a teším sa na váš svadobný deň. DJ BENNY
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?