DJ Borinka 08.06.2019

Profilova fotka
Ahojte, viete mi prosím odporučiť dobrého DJ, hostina sa uskutoční v Bašte Pajštún 08.06.2019? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, pochádzam z Revúcej, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, skúste pozrieť môj profil. Pený deň prajem. Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil, moju FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin je volny nevahajte ma kontaktovat. S pozdravom Juraj
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, termín vašej svadby mám zatiaľ voľný a vedel by som Vás prísť na svadbu zabaviť. Podrobnejšie info o mne nájdete v mojom profile a na mojej facebookovej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. S pozdravom Martin Vozár
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?