DJ / harmonikár / starejší

Ahojte budúci rok 18.6. plánujeme svadbu v okolí Žiliny. Hľadáme DJ-a / harmonikára / starejšieho - nie je podmienkou aby to bola jedna osoba ale aj dobre zohratý tím. Ďakujem za všetky vaše rady.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste : Milan Perný ;-)
Odpovedať
My sme mali zvlášť DJa a zvlášť harmonikára-starejšieho. Starejší bol Igor Balogh z Liptovského Hrádku, DJ sme mali z LIptovského Jána - DJ Balco. Obidvaja chodia aj do okolia...
Odpovedať
@vieraspacka prosim a boli ste so starejsim panom Baloghom spokojny?? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste Pavol Hrobarik - DJ + harmonikar. My ho sice nebudeme mat, ale zvazovala som aj jeho. :-)
Odpovedať
@inanitka Áno. Hľadali sme niekoho, čo má aj niečo reálne do činenia s folklórom a on je v tom skvelý. Navyše veľmi profi prístup... Ak chceš vedieť niečo konkrétne, napíš mi do pošty,.. v.
Odpovedať
Profilova fotka
Hľadáte ozvučenie, osvetlenie, Dj-a na svadby, firemné akcie, plesy, stužkové, rodinné oslavy a iné??. Dj´s, osvetlenie, ozvučenie, na svadbách, rodinných oslavách, jubileách, stužkových, plesoch, firemných akciách a iných. Djingu sa venujem od r. 2002, ponúkam Vám svoje skúsenosti, poradenstvo ohľadom všetkých typov akcii. Máme široké portfólio ozvučovacej, svetelnej techniky a repertoár všetkých hudobných žánrov, pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek. Oldies (abba, boney m, smokie, pomada a iné) ľudovky, čardáše, rusnácke, cigánske , repete, disco, známe súčasné aj staré hity, talianske, španielske hity, staré dobré funky (kool&the gang, delegation, mezzoforte, imagination a iné), slovenské, české hity, zábavné tanečné hity, latino, gypsy kings, grécke, twist, rock n roll a iné. Serióznosť, spoľahlivosť, kvalita a profesionalita je naše heslo. Máme v ponuke aj karaoke show, svetelnú, laserovú show a množstvo iných. Pokrývame celú Slovenskú republiku. Pozrite si fotky z rôznych akcii v mojom profile. Bližšie info osobne , telefonicky, alebo emailom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?