Dj Michal Morháč

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, pozná niekto alebo máte skúsenosti s Djom Michalom Morháčom z BB?
Odpovedať
1
5
6
Prosím vás mohla by som vás poprosiť info o cene? Kľudne aj ip vopred Dakujem
Odpovedať
@baja365 vedeli by ste mi napísať info o cene za DJa ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucigana treba pána Morháča kontaktovať, určite Vám rád pošle cenovú ponuku
Odpovedať
@lucigana najlepsie vam vsetky balicky co ponuka popise rovno on sam :-) myslim, ze mu kludne napiste, najdete ho aj na fb :-)
Odpovedať
Ahojte, tie, ktoré ste Michala na svadbe ako svojho Dja zažili, mali ste aj starejsieho? Sám mi uviedol, že aj moderuje, a my by sme chceli Dja 2v1, nie samostatne starejsieho, len chcem vedieť priamo od vás, či ste to niektorá takto práve s Michalom mala? :) na odcepcenie budeme mat súbor, takze toto budeme mat pokryté...ďakujem veľmi :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte :) Naša svadba bola v júny 2018 a mali sme DJ Michala Morháča. Spravil výbornú atmosféru, hral skvelo a aj vďaka nemu mala naša svadba úroveň a taktiež aj kvalitnú zábavu. Aj vďaka nemu naša svadba nemala žiadne hluché miesto :-) Okrem toho že je skvelý DJ je to aj skvelý človek, ktorý Vám vyhovie v každej jednej Vašej požiadavke. Ak chcete mať kvalitného DJ a dobre ozvučenú a osvetlenú sálu tak ho naozaj odporúčam. Pridávam aj foto, na ktorej je zachytený moment prekvapenia a radosti kedy nás prekvapil nečakane, milo a krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Ahojte, svadbu sme síce mali už pred troma mesiacmi, ale nedá mi, aby som sem nepridala našu skúsenosť s Miškom. Sama som hľadala odporúčania na DJ tu na MS a našla som práve jeho. Aj sa mi chvíľku zdalo trošku čudné, že všetky reakcie sú veľmi pozitívne, no pochopila som prečo :). Miškovi nemôžem vytknúť jedinú vec. Od začiatku komunikácie veľmi príjemný, ochotný, nemal problém prísť aj keď cesta bola dlhá. Vybrali sme si od neho ten najväčší balíček aj s osvetlením, parou a bublinkami, veď keď už, tak poriadne :) A musím povedať, že sme nemohli urobiť lepšie :) Sála bola krásne osvetlená a ostatné efekty len dodali čaro, ocitli sme sa v inom svete :) Čo sa týka hudby, to, že bol parket plný stále, odkedy sa začalo naozaj tancovať hovorí samo za seba. Zažila som viacero svadieb a len som sa utvrdila v tom, že DJ je naozaj veľmi dôležitá súčasť a môže naozaj veľmi ovplyvniť pocit ľudí zo svadby. A nám to vyšlo na 100%. Až mi je ľúto, že si to nemôžeme niekedy zopakovať :). Takže nevestičky, ktorákoľvek hľadáte Dj, ktorý sa vám postará o výbornú zábavu pre vás aj vašich hostí a vďaka ktorému nebudete chcieť odísť z parketu, Miško je ten pravý :))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, taktiež sa pripájam k spokojným nevestám s Miškom Morháčom, ktorý je naozaj človek na svojom mieste. Je nie len výborný DJ, ale aj veľmi fajn človek a všetko bolo presne tak ako sme sa dohodli, ak nie lepšie. Pokiaľ chcete staviť na istotu, že budete mať super DJa, na ktorého je spoľah a ktorý vie čo robí, tak si vyberte jeho a nebudete ľutovať. Zo skúsenosti môžem povedať, že základom je v deň svadby sa čo najmenej stresovať a nechať profesionálov robiť to, čo vedia najlepšie - výsledkom bol nezabudnuteľný a najšťastnejší deň v živote.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahoj dievčatá :) tak náš veľký deň je už za nami a preto by som sa rada s vami podela o môj názor a pocit ohľadom Dj, ktorý nAm hral do tanca. Michal je uzasny človek a veľký profesionál. Vďaka nemu bola zábava až do rana bieleho. Michal prišiel z Banskej Bystrice hrat a spríjemniť nám deň a noc do Bratislavy. Čo sa týkalo hudby tak som mu poslala pieseň pre tanec novomanzrelov a ešte pieseň pre tanec zenicha a mamy a nevesty a otca. Napísala som mu vekovú kategóriu svadobčanov a aby hral do tanca. A Michal naozaj hral do tanca aj do spevu a úžasne zakomponoval aj hry ktoré mal sám pripravené na kolko to bolo naše želanie. Podotýkam že sme sa osobne stretli až na hostine a mal všetko perfektne pripravené. A ešte taký dodatok. Ma trpezlivosť a úsmev aj pri neveste ktorá sa samozrejme pred svadbou obava a zodpovedal mi všetky moje otázky ktoré som mu pisala. Za mňa TOP. Hostia Dj chvália aj po svadbe a to je pre nás tiež velke plus. Ďakujeme že nám náš deň aj vďaka jeho profesionalite a ľudskosti dopadol tak ako sme si vysnívali
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, pred mesiacom sme mali svadbu a Miska musím ako DJ odporučiť všetkými desiatimi. Tiež sme sa k nemu dostali na odporučenie. Od prvej správy bol veľmi profesionálny. Vzhľadom na to, že som potrebovala nielen DJ ale aj miestnosť nasvietiť, nemohli sme lepšie vybrať, má perfektnú techniku a tým pádom to parádne dotvorilo dojem z miesta. Čo sa týka samotnej svadby vyhovel všetkým požiadavkám, prosbám a vzhľadom na to, že sme mali ešte aj ľudovku bol aj voči požiadavkám z ich strany veľmi ústretový aj keď nemusel a to si veľmi vážim. Vždy hral podľa toho aká veková kategória bola na parkete a keď niekto za ním prišiel s nejakou požiadavkou, zahral ju bez akýchkoľvek problémov, čo sa mi veľmi páčilo, lebo niektorí DJ s tým majú problém. Preto ak ešte niekto toho svojho svadobného DJ hľadá, tak verím, že si povie, že ho už práve našiel. Cena určite zodpovedá kvalitám. 👌 verím, že Miskove služby ešte budeme môcť niekedy využiť. Pre ilustráciu prikladám foto, viac ešte nemáme, ale parket bol nonstop plny
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katuska8520 Ahoj, môžem ťa poprosím o kontakt na DJ Michala Morháča? Dakujem pekne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Nasa svadba bola len pred necelym tyzdnom a ako DJa a moderatora sme si vybrali Michala 🙂 S Michalom sme boli velmi spokojni, svadba bola na Sliaci, kde to vdaka dobrym svetlam ktore ma vyzeralo nadherne. Zabava bola uzasna - bavili sa rodicia, kamarati aj deti, co sme doteraz povazovali za nemozne, ale Michal to dokazal. Komunikacia s nim pocas vecera bola tiez na vybornu, kedze to bola nasa prva svadba 😀 tak sme boli velmi vdacni za jeho rady a vecer perfektne plynul. Tak sme sa dobre bavili na parkete, ze fotobudka ostala v hanbe 🙂 Jednoducho Michal je ten clovek, ktoreho chcete mat ako DJa na svojej svadbe, to ze sa bavili vsetky vekove kategorie az do rana je naozaj umenie.
Odpovedať
Michal nam hral na svadbe 29.8. v penzione Theresia v Kunerade a boli sme s nim maximalne spokojni. Salu krasne nasvietil a uz aj tak krasnemu miestu dodal este magickejsiu atmosferu. Hral presne tak ako sme chceli, bavili sa vsetci, aj starsi aj mladsi. Bol maximalne ochotny a kazdemu vysiel v ustrety. Okrem standardnych DJ veci nam ale Michal velmi pomohol aj par tyzdnov pred svadbou, ked sme este na poslednu chvilu potrebovali zohnat starejsieho. Michal nam hned ochotne poslal kontakt na 5-6 jeho kolegov starejsich, s ktorymi ma vyborne skusenosti a vdaka tomu sme takto rychlo zohnali starejsieho, s ktorym Michal vytvoril perfektne sa doplnujuci tym, ktory spolocne odmoderoval a v podstate zorganizoval celu svadbu. Bolo uzasne vediet, ze sa o nic nemusime starat a mozeme si len uzivat nas den 🙂 . Michala urcite doporucujeme a aj touto cestou este raz dakujeme 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Veľmi radi by sme aj my odporučili DJ Michala Morháča. Svadbu sme mali 19.06.21 v Tri Duby Golf Resort na Sliači a Michal bol na našej svadbe nielen DJ ale aj moderátor, keďže sme nemali starejšieho. Mali sme najvyšší balíček a Michal sa postaral naozaj o všetko. Od prenádherného osvetlenia sály, cez profesionálne a prijemné moderovanie, skvelé ozvučenie a úžasný výber hudby. Dokonca si pre nás pripravil jedno prekvapenie. Komunikácia pred svadbou bola tiež super, vždy veľmi ochotne odpovedal a poradil 🙂 Veľmi sa nám taktiež páčilo, že sa stále posúva ďalej, kupuje novú techniku a všetko vylepšuje a je vidieť, že mu to robí radosť. Skvelým výberom hudby počas večera sa postaral o párty, na ktorú nikdy nezabudneme. Neskutočná atmosféra - tancovali starí aj mladí po celú noc až do bieleho rána. Na žiadnej inej svadbe sme to až takto nikdy nezažili. Pokial hľadáte DJ a moderátora na úrovni, ktorý Vašu svadbu urobí nezabudnuteľnou - Michal je ten pravý!! Ďakujeme ešte raz za všetko 😊 Simona & Michal
Odpovedať
Ahojte, tiež sa pripájame k spokojným novomanželom. Aj napriek tomu, že sme mali svadbu s 15 hosťami, Miško spravil úžasnú zábavu. Nemal problém zahrať na želanie, svadbu nám odmoderoval na jedničku🙂 Veľmi na potešilo aj prekvapenie,o ktorom sme vôbec netušili. Určite výberom Michala ako DJ nešliapnete vedľa 🙂 Ďakujeme ešte raz 🙂 Veronika a Šimon ❤️
Odpovedať
My sme mali Miška na svadbe tento rok v júly a poviem Vám, nikoho iného by sme si tam nevedeli ani predstaviť. Je to obrovský profesionál a hlavne úžasný človek. Absolútne sa naňho môžete v čomkoľvek spoľahnúť. Perfektná hudba, krásne nasvietená sála, svietiace rekvizity - všetko bolo skvelé. Určite dlho nepremýšľajte, lebo nemáte nad čím 😊 je skvelý ! 🙂
Odpovedať
Ahojte, my sme sa k Michalovi dosli uz vdaka odporuceniu nasich kamaratov, ktorym robil DJa na ich svadbe pred par rokmi. A naozaj sa oplatilo posluchnut dobru radu 😉 Michal nielenze zvladol na vybornu svoju ulohu DJa, ale okrem toho stihal aj rolu zabavaca, moderatora a velmi si cenime jeho naozaj profi pristup aj to ze k nam bol vzdy a za kazdych okolnosti otvoreny a ked bolo treba poradil, postrcil 🙂 Velmi dobre si sadol aj s dalsimi ludmi, ktori nam pomohli na zamku Viglas vycarovat z nasej svadby rozpravku, tiez boli z jeho hudobneho umenia uneseni aj nasi hostia od 2 rockov po pomaly 80. Show ktoru spravil pocas naseho prveho tanca bola naozaj highlightom vecera a sme naozaj velmi radi, ze sme si vybrali prave jeho. Este raz naozaj uprimna vdaka a naozaj vrelo odporucam, stoji to za to! 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Mile buduce nevesty, Zial nie raz som bola na svadbe kde na vybere dj stroskotala cela svadba lebo vtipy boli nemiestne, hudba cele zle, moderovanie silene az umelo nastajlovane podla scenaru. S Miskom vas toto necaka. Nasa svadba 05/22 v Malinove bola uzasna. Hostia sa bavili a tancovalo sa az do 5 rano napriek tomu, ze v zmluve sa pisalo myslim, ze do 3.30. Zacalo to ozvucenim obradu, ktory sme dohodli 2dni pred svadbou (a Misko nepovedal ani pol slova na to, ze musi prist o niekolko hodin skor aby to nachystal a to ma mohol poslat kade lahsie...) takze ozvucenie obradu - nemali sme ani vybrate pesnicky, bola to silna improvizacia z oboch stran a bolo to vyborne 🙂 potom kym sa jedlo hral prijemny nerusivy podmaz a pred prvym tancom sme na seba zmurkli cez parket a Misko hned vedel, vstaval k dj pultu a uviedol do mikrofonu nas prvy tanec, ktory plynule presiel do rodicovskeho tanca. Potom boli tanecne kola kedy si na svoje prisla kazda generacia a ked nas zbadal v strede vecera na parkete zacal hrat pesnicky, ktore sme ho poprosili aby zneli na nasej svadbe lebo ich zboznujeme a aj ked neboli typicky tanecne nemal s tym problem. Kazdemu nasemu hostovi zahral jeho hudobne zelanie, dokonca ked som pritancovala k dj pultu a zatancovala Las Ketchup tanecek (btw na uplne iny song) s usmevom prikyvol a vyhlasil do mikrofonu, ze nasledujuca pesnicka je pre nevestu a hned ju pustil 🙂 nezahral iba jednu pesnicku - iba jednu sme dali na black list a to Masinku... pred 5 rano ked este hral a posledny hostia uz ani netancovali ale sedeli a popijali sa ma asi 3 opytal (po tom co som mu povedala, ze uz zaverecna koncime a ideme spat) ci naozaj moze skoncit a ci naozaj staci...skoro 2h potom co mal podla zmluvy skoncit 🙂 Misko bol k nam velmi mily, ustrerovy a uz teraz sa chcem vydavat zase a odporucim ho kazdej svojej kamoske. Jeho ceny su super, mali sme na vyber vela Djs ale vyber nelutujeme a aj vdaka Miskovi bol nas den dokonaly. Zarucujem sa za jeho sluzby a baby..suchy lad na fotkach z tanca vyzera genialne!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
DJa Michala Morháča sme mali na svadbe a môžeme ho odporučiť ako sa hovorí všetkými desiatimi. Urobil výbornú atmosféru parket bol prakticky stále plný. Okrem toho že výborne hral tak dokázal svojou laserovou show ešte obohatiť aj už tak bohatú výzdobu v sále. Veľmi sme boli spokojní. Transparentne s nami komunikoval. Profesionálne sa dokázal zohrať s kamerou, fotografom aj starejším. Takže 11/10. Ďakujeme Michal.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Určite odporúčame. 👍 Skvelý DJ a za nás absolútna spokojnosť s hudbou na svadbe. Michal nám vo všetkom vyšiel v ústretí, bol ochotný, samostatný, mailová komunikácia rýchla, so starejším vytvorili skvelú dvojku, ktorá vždy vedela ľudí zabaviť a dostať na parket. 👌 za nás skvelá voľba 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od zienka33:

Ahojte, pozná niekto alebo máte skúsenosti s Djom…
Naozaj skvelá práca šikovného DJa Michala, ktorý je skúsený a vďaka nemu bude aj naša stužková pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Hudba prispôsobená pre všetky vekové kategórie, vybavenie a technika nad naše očakávania (perfektné osvetlenie, laserová show..) a v neposlednom rade skvelý prístup, ktorý sa často nevidí. Všetko bolo odkomunikované, či už pred alebo počas udalosti. Určite odporúčame!:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od zienka33:

Ahojte, pozná niekto alebo máte skúsenosti s Djom…
@zienka33 Ahoj, môžem sa len pridať k ostatným s veľmi pozitívnou skúsenosťou s Michalom. Mali sme ho na svadbe a spravil výbornú zábavu + aj moderoval. Vopred sme mu dali našu predstavu pesničiek, ktoré máme radi a tie sa nám aj snažil zahrať, spoločne s ďalšími vypalovačkami, tak aby boli všetci spokojní. Komunikácia s Michalom je bezproblémová a dá sa naňho spoľahnúť. Okrem toho všetkého je to veľký pohoďák a k svadobnej zábave výborne zapadne a zároveň vie aj poradiť, ak vám niečo nebude jasné. Odporúčam veľmi 👌😊
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?