Menu Forum

DJ/moderator/starejsi 19.8.2017 Modra

14. máj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
evelyneva
Registrovala sa 21. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 19. augusta 2017
fotoportrét
fotoportrét
evelyneva
Registrovala sa 21. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 19. augusta 2017
 Zdravim vsetkych, uz zaciname byt zufali, zacali sme planovat svadbu az teraz 3 mesiace dopredu a samozrejme vsetci DJs su vybookovani :( Idealne DJ, ktory sa postara aj o moderovanie, sutaze v priebehu vecera... ak by nahodou niekto vedel poradit, budem rada. Dakujem!
9. máj 2017 o 09:43  •  Svadba bola v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (41 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
2
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (41 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
2
 Dobrý deň prajem, uvedený termín 19.8.2017 mám zatiaľ voľný. Podrobnejšie info a referencie nájdete v mojom profile. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať správou, emailom, alebo telefonicky.
9. máj 2017 o 10:49  •  Svadba bola v auguste 2009  •  www.facebook.com/djmartinvozar  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
 Dobrý deň,Váš termín mám voľný,som z MA kúsok od Vás,skvelá zábava,svetlá,para,bublinky,odmoderovanie,hry emoticon
9. máj 2017 o 12:25  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 10 mesiacmi)

Dobrý deň termín mám zatiaľ volny v prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.
14. máj 2017 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
7. jún 2017 o 20:44 • video_dj