Dj na svadbu, 12.10.2019, Levice

Dobrý deň, hľadám Dja na svadbu v Leviciach 12.10.2019. Svadba bude pre niečo vyše 50 hostí. Bola by som rada za rozumnú cenu a tiež by som ocenila, ak by svadobnú hostinu vedel aj odmoderovať. (Podľa možnosti bez príliš nízkych a vulgárnych vtipov). Ďakujem za všetky ponuky.🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushinnka Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu, vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Určite si nezabudnite pozrieť môj profil a aj FB stránku, kde nájdete referencie, prípadne YouTube kanál, kam pravideľne pridávam ukážky mojich služieb. Neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer.Termín 12.10.19 mám voľný. Ak si chcete Vašu svadobnú hostinu užiť a nebáť sa,kto sa postará o hudbu, moderovanie, zábavu, svadobné hry a ešte si aj zaspievať s doprovodom harmoniky, tak potom ma určite budete potrebovať. Som tu pre Vás. DJ výber skladieb podľa želania. Zaručená skvelá zábava až do rána. Robím rôzne programy a súťaže, tradície na spestrenie svadby, všetko po dohode zo zákazníkom. Ponúkam špičkovú zvukovú a svetelnú aparatúru + nasvietenie sály.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Môžem znovu poprosiť ponuky do súkromnej správy? Zatiaľ sa nám ešte nejako nezadarilo... Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj odporúčam @djmartinleo Pohodový chalan vie presne čo má povedať a pustiť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?