DJ na svadbu, 22.6.2019, Bratislava

Hladame DJ na svadbu ktory to neprezene s hitmi ako "jede jede masinka" :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. S pozdravom Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
Milá nevestička, termín mám voľný s priateľským pozdravom dj pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Vas svadobny termin mam zatial volny, k dispozicii. Posielal som Vam uz aj spravu v IP so vsetkymi blizsimi info ohladom mojich sluzieb. Rad vyhoviem a vyjdem v ustrety k vasej spokojnosti. S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova Ahoj jani odporucam dj martinleo max spokojnost a profesionalita S pozdravom P@P music
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dj,Starejší-moderátor,harmonikár. Ak si chcete Vašu svadobnú hostinu užiť a nebáť sa,kto spraví moderovanie,zábavu,svadobné hry a ešte si aj zaspievať(zabékať) s doprovodom harmoniky,tak potom ma určite budete potrebovať. Som tu pre Vás. Termín 22.6.2019 mám voľný. S pozdravom hudobná produkcia Michael - Michal Kopál emoticon
Odpovedať
Dakujem vsetkym co na moj dotaz reagoval, velmi si vazim kazdu ponuku a cas ktory ste venovali mojmu datumu svadby, avsak vybrat si mozeme len jedneho DJ-a a toho uz mame :) Vsetkym zelam vela uspechov Jana
Odpovedať
Profilova fotka
Prezraď kto je ten šťastlivec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janatakacova Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu . Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
@dudo12334 chlapče neskoro si prišiel skus pozriet dva prispevky nad tebou
Odpovedať
@petersvana Dj Erni :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?