Menu Forum

DJ na svadbu, 22.8.2020, Košice

8. okt 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
petaema
1
Registrovala sa 22. júla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bude 22. augusta 2022
fotoportrét
fotoportrét
petaema
1
Registrovala sa 22. júla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bude 22. augusta 2022
 Hladam DJ-a na svadbu (datum 22.8.2020) v Kosiciach. Vyhodou je ak by bol aj zaroven ciastocnym moderatorom... Prosim ponuky do sprav aj s cenou ! emoticon
Dakujem pekne
22. júl o 12:46  •  Svadba bude v auguste 2022  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 220 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
 @petaema tiež z vlastnej veľmi pozitívnej skúsenosti odporúčam DJ Peter&Patrik emoticon
25. júl o 11:03  •  Svadba bola v septembri 2016  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 5 mesiacmi)

odporucam peter a patrik su tu v pro
22. júl o 12:51  •  www.musicevent.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame DJ aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobrý deň.
Váš termín mam voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
28. júl o 16:42  •  www.djnasvadbe.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svkudela
Registrovala sa 8. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Svadba bola 6. júla 2019
fotoportrét
fotoportrét
svkudela
Registrovala sa 8. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Svadba bola 6. júla 2019
 Neodporucam Peter a Patrik. Zavisi si to od tono co ocakavate. Ale my sme ich mali na svadbe 6.7.2019. Nevedia rozprudit zabavu, treba im stale hovorit co hrat, dlhe prestavky. Po svadbe nam kazdy hovoril, ze svadba bola super len hudba hrozna. Uctuju viac lebo su dvaja ale sa to nevyplati. Velmi sme boli sklamani.
8. aug o 23:26  •  Svadba bola v júli 2019  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
voiton
DJ Rudo Voit - Voiton Production Videodisko
Rudolf Voit PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
1
fotoportrét
fotoportrét
voiton
DJ Rudo Voit - Voiton Production Videodisko
Rudolf Voit PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
1
 Dobrý deň, daný termín mám voľný, moderovanie a hovorené slovo je samozrejmosťou, ak máte záujem tak mi prosím zavolajte alebo pošlite cislo a ja zavolam Vám., ďakujem
Rudo Voit
8. okt o 13:09  •  www.voiton.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".