DJ na svadbu, 22.8.2020, Košice

Hladam DJ-a na svadbu (datum 22.8.2020) v Kosiciach. Vyhodou je ak by bol aj zaroven ciastocnym moderatorom... Prosim ponuky do sprav aj s cenou ! :) Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
odporucam peter a patrik su tu v pro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame DJ aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.
Odpovedať
@petaema tiež z vlastnej veľmi pozitívnej skúsenosti odporúčam DJ Peter&Patrik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mam voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Neodporucam Peter a Patrik. Zavisi si to od tono co ocakavate. Ale my sme ich mali na svadbe 6.7.2019. Nevedia rozprudit zabavu, treba im stale hovorit co hrat, dlhe prestavky. Po svadbe nam kazdy hovoril, ze svadba bola super len hudba hrozna. Uctuju viac lebo su dvaja ale sa to nevyplati. Velmi sme boli sklamani.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, daný termín mám voľný, moderovanie a hovorené slovo je samozrejmosťou, ak máte záujem tak mi prosím zavolajte alebo pošlite cislo a ja zavolam Vám., ďakujem Rudo Voit
Odpovedať
Profilova fotka
@svkudela Vladka este ste zabudli dodat ,ze sme vam pojedli vsetky kolace , boli sme opiti a hrali sme falosne ze ....? Tak podme si trosku vysvetlit iste veci a kedze si vsetky svadby ( archivujeme spoznal som vas podla nicku ) . Volate sa Vladimira K. ste kosicanka ,vy ste ta slovensko - australska svadba v hoteli hilton v KE a nasa firma vam zabezpecovala ozvucenie a osvetlenie podniku . Budem reagovat na vase poznamky ohladom nas kt sa ma dost dotkli lebo citim istu nepravost a neda mi nevyjadrit sa k danej veci ... Vasi australski priatelia mali prihovory v anglictine v trvani 20-30 min a vzapati na to slovensky prekladatel tlmocil vsetko este raz ale v jazyku slovenskom , teda dalsich 20 min navyse .... ani sa nenazdate a 45 min fuc a ano bolo to dlhe uz aj pre nas kedze vsetci sedeli a pocuvali . Ak medzi to zaratame dlhe roznasanie kavy , fotenie , ano mozte mat dojem ze ste mali dlhe pauzy ( vieme o tom svoje lebo kto nas pozna vie , ze prave ja nabadam mladomnzelov - ze podme tancovat , my sme pripraveni ( osobne nenavidim dlhe prestavky ) Vratim sa teraz k hudbe , treba povedat jedno neustale ste chodili za nami a cely vecer som pocuval hraj playlist ( kt sme vam aj v jednom kuse hrali , to ze ste si vybrali playlist podla seba je sice pekne ale ludi asi velmi neoslovil , medzitym ste dobehli s dalsimi druzickami a prikazali ste aby sme zaradom hrali ich playlisty z ich telefonov , comu sme aj vyhoveli ( nakoniec si kazdy pustal co xcel a my sme tam boli v podstate zbytocne ..... kedze respektujeme prianie zakaznika ... Spomeniem aj situacie kedy to na parkete celkom vrelo , ludia sa bavili a vtom ste hned nabehli vy a povedali ste : pust leo sayer ! ( pre istotu som sa opytal ci ste si ista kedze je to sladak a samozrejme rozbije to tanecne kolo ... vasa odpoved bola : ano hraj teraz ! To sa stalo za vecer minimalne 4x presne s jednou a tou istou piesnou .... potom ste mi to uz len ukazovali na displayi lebo uz vam nebolo velmi dobre rozumiet ( zjavne spolocensky a kulturne prijemne unavena....) Tolko na vysvetlenie toho ze sa vam nepacila vami vybrana hudba , ktoru ste si dopredu pripravovala sama - bol to len a len vas vyber a vyber vasich druziciek .... ( skoda ze ste nas nenechali robit si svoju pracu a vase piesne zakomponovat tak kedy by sa to naozaj hodilo ) Posledna vec je cena ( zdala sa vam vysoka , mohli ste kludne oslovit aj ine firmy kt by si uctovali 2x viac , este aj na svetelny balik ste mali za polovicu , na posledniu chvilu ste mi napisali ze obrad vam zacina presne o 14 hod v priestoroch hotela hilton , co samozrejme znamena ze uz o10 hod rano sme pripravovali v sale celu techniku , a svadba trvala do 05:00 rana.... verte tomu ze su DJi kt za kazdu hodinu navyse beru 50aj 100e ..( od 03 do 05 ste boli na parkete uz len vy sama a nejaky bratranec ). Suma sumarum od10 rana do 05 rana hudba a svetla ... za smiesnu cenu - berte to ako darcek od nas , namiesto toho napisete ze sme drahi lebo sme dvaja , celkom mile ...( inak vasi australski priatelia boli prijemni skveli a naozaj slusni sympaticki ludia , kt aj ked mali na nas nejaku pozidavku prisli slusne s mobilom ukazali na nazov songu a my sme im hned plnili ich priania ) nebolo to direktivne a prikazom ako z vasej strany a vasa nespokojnost s vyberom songov kt som pustal z vasho playlistu .... Nebudem sa vyjadrovat k tomu ze zalohu ste posielali pomaly cely mesiac lebo bol prave “zly kurz “ to este pochopim ale ze mesiac a pol po svadbe sme stale nemali financie na ucte , lebo ste udajne v rusku potom na na sicilii potom na letisku bla bla ... zijeme v dobe internetbankingu ( otazka par sekund a platba je odoslana ) Aj napriek tomu mila nevesta vam prajeme vsetko dobre a nech sa vam v zivote dari P@P MUSIC
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporucam Peter&Patrik. Boli sme na viacerych svadbach, ktore hrali a vzdy urobili skvelu zabavu a atmosferu. S týmito djmi mame len dobre skúsenosti. A na margo negativneho komentara - Niekedy by nevesty mali zvážiť, či chcú zábavu pre všetkých hosti, alebo chcú počúvať svoje obľúbené pesničky, ktoré sú skôr na počúvanie do auta :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?