DJ na svadbu Nitra 26.10.2018

Dobry den,mohli by ste mi,prs,odporucit dobreho DJa na svadbu 26.10.2018 z Nitry a okolia? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály. Prajem pekný zvyšok dňa. I.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, váš termín svadby mám voľný. Pre viac info si môžete pozrieť môj profil a tiež moju stránku. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať správou, e-mailom alebo telefonicky. Martin Vozár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mame volny, pozrite si nas profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja, moderátora aj starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran), som priamo z Nitry a uvedený termín mám zatiaľ voľný. V mojom profile ako aj na internetovej stránke môžete vidieť moju prácu, k dispozícii sú fotografie ako aj rôzne videá priamo zo svadieb. Na základe poskytnutých informácií môžete vidieť, ako vyzerá v mojom podaní práca všetkých spomínaných zložiek v jednej osobe. V prípade záujmu Vám ponúkam osobné, nezáväzné stretnutie, kde Vám rád urobím kompletnú prezentáciu služieb, ukážem viacero videí zo svadieb a na základe Vašich presných požiadaviek aj stanovím konečnú cenu za moju prácu...
Odpovedať
Profilova fotka
@bebinka18 Vas termin mam volny:program,scenar,hudbu a referencie posielam do internej posty.
Odpovedať
Profilova fotka
@bebinka18 Dobrý deň prajem, termín mám voľný, môžete si pozrieť môj profil, kde sa dozvietie viac, prípadne môj youtube kanál "DJ Dusan Dojcar" na ktorý pridávam ukážky zo svadieb aby ste presne vedeli čo ako ponúkam, aby ste jednoducho nekupovali mačku vo vreci. Prajem príjemný deň, s pozdravom Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
dobry a ja to mam volne rad vás prídem zabaviť.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mám voľný, skúste si pozrieť môj profil a kontaktovať ma.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?