DJ Poldy a DJ Sona - skúsenosti so svadbou

Ahojte, Mate niekto skusenost s DJ Poldy a DJ Sona ktori zvyknu hravat v penzione Rosenthal? Dostali sme na nich tip ale nemaju ziadne recenzie na facebookovej stranke a tak sme si nie isti ci mame hladat dalej alebo by nam ich niekto vedel odporucit kto tam mal svadbu? Vdaka :)
Odpovedať
@effie_7 Ahoj, nedostala si nejaké recenzie na DJ Poldy? Aj my rozmýšľame že si ho zarezervujeme na svadbu v penzióne Rosenthal....
Odpovedať
Ahoj, nedostala som ziadne. Ale viem ze tam hravaju casto na svadbach, poznaju to tam a tak takze to riskneme :)
Odpovedať
My ešte zvažujeme aj iných. Ale páči sa mi že by sme to tam mali všetko pokope a nemusím sa s xy ľuďmi dohadovať. :-D
Odpovedať
Presne toto je na tom super co sa Rosenthalu tyka! My sme si vsak zariadili vlastne kvety na vyzdobu, ale oni to vedia dodat tiez, uplne na kompletku co je fajn. My sme v zahranici takze nam toto velmi vyhovuje ze sa s vela vecami nemusime trapit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dostali ste nejake recenzie? My ich zvazujeme, tiez nam boli odporucani Rosenthalom, kde budeme mat svadbu. Ale nikde som na nich nenasla ziadne ohlasy, tak trosku vaham 🙂
Odpovedať
Taktiež nemám žiadne recenzie. 😞 pôsobil však na nás sympaticky a bolo vidieť že má aj skúsenosti, tak asi nakoniec zariskujeme a uvidime. 🙂 Ja som sa ho to narovinu opýtala a vysvetlili mi, že oni so ženou robia ako DJ-i naozaj iba lokálne akcie a nejako vo veľkom si žiadne promo nerobia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?