Menu Forum

DJ/svadobný moderátor 7.7.2018 v Bojniciach?

1. máj 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
t_barbora
Registrovala sa 1. mája 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 7. júla 2018
fotoportrét
fotoportrét
t_barbora
Registrovala sa 1. mája 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 7. júla 2018
 Dobrý deň, hľadáme DJ/svadobného moderátora na svadbu dňa 7.7.2018 v Bojniciach v čase od 14:00 do 21:00 hod, nejedná sa o klasickú svadbu, je to skôr posedenie s obedom a večerou, ale chceli by sme uviesť manželský tanec, tanec s rodičmi, počúvať príjemnú hudbu a nejaký program typu - hra.
Ďakujeme
1. máj 2018 o 18:40  •  Svadba bola v júli 2018  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
partydjs
Party DJ´s - Luxusná značka svadobnej zábavy
PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
3

“Https://youtu.be/BaBnBqBdzmc”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
partydjs
Party DJ´s - Luxusná značka svadobnej zábavy
PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
3

“Https://youtu.be/BaBnBqBdzmc”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, vieme vyhoviet aj Vasim specifickym poziadavkam. V pripade zaujmu, nas kontaktujte cez nas profil.
1. máj 2018 o 21:02  •  www.partydjs.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majussenkaa
1
Registrovala sa 8. apríla 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 5 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 8. júna 2018
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
majussenkaa
1
Registrovala sa 8. apríla 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 5 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 8. júna 2018
    okres Prievidza
 ahoooj tiež chceme takto rešiť svadbu, takú " malú" bez odčepčenia a zbytočností emoticon Chcem sa opýtať ako to máte s odobierkou? Respektíve sastrtenete všetci pred obradnou miestnosťou, alebo u teba doma?

Ďakujem, som z Prievidze, svadbu máme na zámku emoticon Len ešte nemáme doriešený odchod emoticon
1. máj 2018 o 20:08  •  Svadba bola v júni 2018  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djmathes (26 r.)
Dj Mathes
Matej Švec PRO

Hudba a zábava - Okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
djmathes (26 r.)
Dj Mathes
Matej Švec PRO

Hudba a zábava - Okres Prievidza
 Dobry deň, tento termín mam zatiaľ voľný, bližšie info o mne a mojej práci nájdete v mojom profile, v prípade záujmu ma kontaktujte cez správu prípadne facebookovej funpage. Som z Prievidze.
1. máj 2018 o 22:18  •  www.facebook.com/djmathess/  •  Páči sa mi to