Dj verzus skupina

3. aug 201340

Co je vas nazor? co je lepsie a co budete mat na tej vasej svadbe? Alebo je dobre ich skombinovat? 🙂

 • jednoznacne skombinovat 🙂

 • Ja som si radsej objednala DJ nakolko som bola na viacerych svadbach a tam kde hrala skupina bolo horsie. Skupina zahrala najviac 10 pesniciek a idu si hopkat....aa hopaju polhodinu....aaaa ticho v sale....dj aspon pocas prestavky necha v pozadi pustenu hudbu...ale taktiez vela zalezi aj na tom aky dj alebo skupina hra...moj nazor...takze u mna urcite dj 🙂

 • Áno, určite veľa záleží že aká kapela hrá. My keď hráme tak sa skoro vždy striedame s DJ, a keď aj nie je DJ, vždy je niečo pustené, resp. vieme spraviť aj disko, ale ticho v sále by rozhodne nemalo byť.

 • Ak už má byť kombinácia....potom dobrá voľba (kto na to má samozrejme ) je volať DJ po polnočnom tanci, alebo trebárs okolo 01.-02.00 hod ráno....Na striedačku s kapelou.V kombinácii dobrá kapela a dobrý DJ, Vám 2 dobré hudobné produkcie vygradujú zábavu.V prípade, ak je kapela slabšia (náhodou ), tak Vám to aspon zachráni DJ.
  Na druhej strane , kto nechce investovať do 2 produkcií naraz... a zainvestuje len do dobrej kapely alebo kvalitného DJa, inú hudobnú produkciu nebudete postrádať do rána... 😃
  Velkou chybou je ( a stáva sa často )je práve neprikladať význam tomu, kto mi bude hrať,alebo uprednostniť výzdobu apod záležitosti pred rozpočtom na hudobnú produkciu. Náš názor.
  Šťastnú ruku pri výbere želá
  duo Axis

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Sláčikové kvarteto 4strings je zložené z hráčov Slovenskej filharmónie a repertoárom od klasiky po Pop&Rock dodá vašej svadbe nevšednú atmosféru!
  DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
  Dj Ivvan & Team
  Bratislava
  14 ročná prax, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, angličtina.
  BA, TT, NR, HC, PN, TN
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov