DJ verzus živá hudba

Profilova fotka
budeme mať asi 5O ľudí a všetci vrátane nás radi a veľa tancujú-čo je lepšie DJ al.živá hudba?
Odpovedať
Profilova fotka
Nepremýšlali ste o ľudovej hudbe ??? Hráme ľudové aj modernejšie veci, tanečné aj na počúvanie, podľa požiadaviek. Po celom Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
Sto ludi, sto chuti takze tazko povedat. My práve preto hrávame väčšinou aj s DJ. Svadobčania sa tak zabavia aj na živej hudbe aj na DJ. Ak by Vás zaujala takáto ponuka pozrite si náš profil alebo oficiálne stránky. Robíme cele Slovensko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka404 Ak máte záujem o cenovú ponuku ozvite sa nám internou správou tu alebo mailom cez naše oficiálne stránky a určite sa dohodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja riesim podobnu dilemu....paci sa mi verzia mat oboje...ale neviem ako by to vyslo financne....najradsej by som do polnoci mala hudobnu kapelu a po polnoci DJa....ale ked si predstavim ze oboje by zobralo po 500 eur, tak je to sci fi....pomooooc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@peknekamaratstvo My s našimi DJmi preferujeme stratégiu win win a preto sa snažíme vždy rozumne dohodnúť na cene, nebojte sa ;-) Ak by ste si ale objednávali zvlášť kapelu a zvlášť DJ (dve samostatné hudobné produkcie) tak by to bolo určite drahšie .. |-| Ak Vás zaujíma viac info ozvite sa nám internou správou alebo mailom cez naše oficiálne stránky ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?