DJ / Živá kapela svadba 7.7.2017

2. nov 201710

Zdravím,

hľadám DJ alebo živú kapelu resp. kombináciu, najskôr kapela potom DJ, na svadbu v Nitre v termíne 7.7.2018, uvítam tipy, rady čokoľvek 🙂 Ďakujem.

• Dobrý deň @zuzka3001 , termín 7.7.2018 mám zatiaľ voľný a mohol by som Vás prísť zabaviť na Vašu svadbu. Info o mne ako aj recenzie môžete nájsť tu na portáli v mojom profile, alebo na mojej stránke. V prípade akýchkolvek otázok ma môžete kontaktovať správou, emailom alebo telefonicky. 🙂

• @zuzka3001  pozrite si moj profil DJ STRELA

• @zuzka3001  skús Sway Band. Sú fantastickí ! 🙂 Mala som ich na svadbe.Bol to skvelý zážitok. A rovno si doniesli aj svojho DJ, takže som to mala bez starostí.

• Sponzor fóra
  • Zatiaľ voľné, pozrite profil, máme to naskok.
    Ďakujem, Trevis.

• Dobrý deň. Sme VESELA MUZIKA. My Vám vieme obohatiť svadbu o slovenské i maďarské piesne v ľudovom duchu. Vieme ponúknuť odobierku nevesty, hranie počas gratulácie, uvítanie (rozbitie taniera), prinesenie polievky (malá scénka), hranie počas prestávok do spevu, niekedy i do tanca a najme do dobrej nálady. Ak máte záujem napíšte nám a my Vám pošlem cenník našich služieb. Videá nájdete pod našim profilom. S pozdravom VESELA MUZIKA

• @aninka2233  Ahoj, chcem sa spýtať či Sway band hrali aj ludovky, ciganske, repetacke a takéto klasiky, alebo len modernejšie?

• Dobrý deň,

pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho 🙂 Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe 🙂

• @nikol9  Hrali také 80., 90. roky a potom také modernejšie 🙂 Na ľudovky sme mali DJ. Repeťácke sme už veľmi na svadbe nechceli.

• Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil.

• Zdravím pokiaľ hľadáte živú kapelu v plnom obsadení a mohla by byť z východu skúste pozrieť aj náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živá ľudová hudba & DJ,hráme a spievame pre Vás v 3 člennom zložení: I.husle, kontrabas, akordeón.
    Levice
    Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov