DJ+Moderátor termín 11.08 2018 -svadba

11. feb 20189

Zhánam Dj a moderátora.za ponuky ďakujem

• Dobrý večer,tento termín mám zatiaľ voľný.Moderovanie je samozrejmosťou.Ponúkam komplet balík.Pozrite si moju stránku a videá.Stačí má kontaktovať a dohodneme sa.Pekny večer.Dj Steeve

• @gitus7  Dobrý deň prajem,Váš termín mám voľný,rád Vás prídem zabaviť,viac o mne sa dozviete tu alebo na mojej web stránke 🙂 Pekný deň.

• @rastozamecnik  -ďakujem môžem poprosiť bližšie info a cennik na www.mhutirova@zoznam.sk

• Sponzor fóra
  • @gitus7  Dobrý deň,včera som Vám posielal mail na mhutirova@zoznam.sk neviem či to je správne. 🙂

• Zdravím, posielal som Vám správu na IP

• Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja, moderátora aj starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran) a som priamo z Nitry. V mojom profile ako aj na internetovej stránke môžete vidieť moju prácu, k dispozícii sú fotografie ako aj rôzne videá priamo zo svadieb. Na základe poskytnutých informácií môžete vidieť, ako vyzerá v mojom podaní práca všetkých spomínaných zložiek v jednej osobe..

• Rád by som Vám ponúkol svoje služby DJa a moderátora pre Vašu svadbu. Pre bližie info ma môžete kontaktovať cez správu.

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujem všetkým za ponuky 🙂 už sme si vybrali 😊😊

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť

DJ Maco
    Bratislava
    25 ročné skúsenosti v oblasti ozvučovania svadieb, profesionálny prístup ku klientovi, kvalitná technika renomovaných značiek, zaručená zábava
    Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov