Hľadám DJ-a alebo kapelu na svadbu na 11.6.2016 v BA

ahojte, zmenil sa nam datum svadby so 16.7. na 11.6.2016 Na 16.7. sme mali zmluvne zarezervovaneho DJa DJ ZVUKO, bohuzial termin 11.6. ma uz obsadeny. Ak by bol zaujem http://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/... Ak sa najde volny DJ pripadne kapela na 11.6.2016 do BA, ponuky poprosim aj s cenou, dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme z Bratislavy pozrite náš profil cena zaleži od vašich požiadaviek termín máme ešte voľny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som k dispozícii, info nájdete v profile. Pekný deň prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Poslal som Vám IP. Príjemný deň prajem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@danieladarudka ahoj...my sme mali rezerve dj zvuka na svadbu na 11.6...alôe sme zrusili hostinu naposlednu chvilu zial tak termin je volny u neho ak by si mala zaujem...prosim daj mi vediet...lebo nechce nam vratit zaplatenu zalohu..pokym sa mu termin neobsadi dakujem Zuzana
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?