Hľadám DJ-a na svadbu 11.8.2017

9. jún 201790

Dobrý deň , hľadáme Dj-a , ktorý fakt vie spraviť zábavu 🙂 😎

• Zabudla som napisat ze najlepšie z Nitry 🙂

• @zuzina313  Ahoj, DJ Marián Kukla z Hlohovca 🙂 nemá problém s cestovaním 🙂

• dobrý deň pozrite si moju stránku mam volne rad vás prídem zabaviť 🙂 ..

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,termin zatial voľný,min.rok som bol aj za Nitrou Velky Lapas 🙂

• Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja a starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran) a som priamo z Nitry. Ak si nájdete čas, v mojom profile ako aj na internetovej stránke nájdete veľa užitočných informácií o mojej práci, ako aj fotografie a prezentačné videá zo svadieb. V prípade záujmu Vám ponúkam možnosť stretnúť sa, kde Vám v rámci čisto nezáväzného stretnutia rád urobím kompletnú prezentáciu svojich služieb, ukážem viacero videí zo svadieb a na základe Vašich presných požiadaviek aj stanovím presnú cenu za moju prácu.

• Ahoj váš termín mám voľný som DJ a mám zvlášť starejsieho ktorý hrá aj na hudobný nástroj.s pozdravom Martin

• @zuzina313  dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA

• Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke.

• Dobrý deň prajem @zuzina313 , poslal som Vám internú poštu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ ANAVI
    Bratislava
    Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
    Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
    Moja vášeň, Vaša spokojnosť

Profesionálny DJ a moderátor na Vašu svadbu
    Delt-Jays (Official) ponúka Dj produkciu/ Ozvučenie/ Osvetlenie/ Karaoke/ Video/ na profesionálnej úrovni. Pôsobnosť v rámci celej SR.