Hľadám DJ-a na svadbu 16.9.2017 v Smrdákoch

26. nov 20169

🙂 Ahojte, hľadáme dobrého, kvalitného DJa na svadbu (16.9.2017) v sále v Smrdákoch. 🙂 vedeli by ste nám niekoho odporučiť? 🙂 🙂 poprípade poznáte niekto aj DJa Rustyho (Rastislav Zámečník? 🙂 🙂 )

• 🙂

• Na tejto stránke nie som dlho zaregistrovaný nakoľko som to nikdy nepotreboval za potrebné. Nakolľko bola na rok akcia tak si hovorím to skúsim a uvidím akú to bude mať odozvu. Veľa ľudí sa tú pýta na rôznych Djov a kapely ale veľa krát nikto nenapíše názor, Pretože ľudia,ktorí mali daného Dja na svadbe alebo kapelu z tejto stránky resp.tu našli na neho kontakt,tak už nemajú potrebu sem chodiť. Niekedy dokonca aj sami Dji alebo kapely si sem píšu z iných nickov recenzie. 🙂 Vy Ste mi písali zrejme aj mail,budem rád ak sa rozhodnete pre moje služby.Viac o mne tu v profile alebo na web stránke. 🙂

• Ďakujem všetkým za reakcie DJ sme našli 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • Všetkým? 🙂 veď Vám odpísal len jeden človek? 😃 Len dúfam,že Ste nezohnali niekoho za 150eur a sa rozhodli tiež šetriť na hudbe. Lebo opäť sa potvrdí že málo peňazí málo muziky. 🙂 ale nemusí to platiť 😉

• Rastik myslim ze to je megy rozhodnutie aj keby nasla niekoho znameho a mozno aj sama hladala ponuky mala slobodne sa rozhodla

• 🙂 dostala som okrem vás aj viacej ponúk do správ 🙂 a áno rozhodnutie je na nás... 🙂 a dúfam ze aj tej muziky bude dosť 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• A ja že si zahráme V Smrdakoch býva vždy veselo alebo v tej Smrdackej hospode 🙂 Inak Nikolet ďakujem za recenziu 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Terka opýtaj sa dja od kedy dj chodí hrávať na krstiny už väčšiu P som nepočul v tóm prípade začínam ozvucovat kary pohreby a v cene je aj nasvietenie modernými LED efektami

• 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny DJ na vašu svadbu.Ozvučenie,osvetlenie, bohatý hudobný archív...
    DJ, moderátor, svadobný koordinátor s profesionálnou technikou a prístupom. Plus omnoho viac.
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.