Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu 21.10. 2017 v Kapušanoch

12. sep 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
druidka
28
Registrovala sa 18. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 9 príspevkov. Má 15 priateľov.
  • Svadba bola 21. októbra 2017
    Kapušany , okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
druidka
28
Registrovala sa 18. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 9 príspevkov. Má 15 priateľov.
  • Svadba bola 21. októbra 2017
    Kapušany , okres Prešov
 Zdravím, hľadáme DJ, ktorý nám bude hrať na svadbe 21.10. 2017 vo Farmer Area, Kapušany (Prešov). Dosť nám záleží na tom, aby to bol ochotný človek so srdcom na pravom mieste a so zmyslom pre humor. Hľadáme DJ, ktorý nám zahrá veci, čo si vyberieme sami. Hľadáme DJ, ktorý pobaví našich hostí a zahrá aj rockovejšie žánre. Niekto, kto ochotne z repertoáru vypustí Helenku Vondráčkovú a Mašinku. :D Ďakujeme krásne emoticon
25. jan 2017 o 13:00  •  Svadba bola v októbri 2017  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

6
 Ac dc to je ono
25. jan 2017 o 13:16  •  www.musicevent.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

PRO Shop: 1 inzerát
6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Ahojte, ponúkame kombináciu DJ a harmonikára čiže 2v 1 , pozrite si náš profil.S pozdravom Šenky z Prešova.
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 6 mesiacmi)

Ahoj termin mame zatial volny , pokojne sa ozvite s pozdravom P@P
25. jan 2017 o 18:36  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
27. jan 2017 o 16:34 • djtonyfreezer
fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
null PRO

2

“Svadba Michaeli a Emila ;) Svadobnú sezónu som uzatváral na penzióne Driečna a bola to ozaj super svadba :) Video od @radovankotvan https://vimeo.com/304822991”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň , ak ešte hľadáte DJ na svadbu kontaktujte ma prosím cez profil alebo e-mailom
31. jan 2017 o 15:12  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. feb 2017 o 11:29 • bohus112
2. feb 2017 o 13:36 • karneval1975
fotoportrét
fotoportrét
soundeffects
DJ Martin a svadobná sezóna 2019 otvorená - špičkový DJ´s a trendové svadobné osvetlenie pre Vás !
DJ MARTIN PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
soundeffects
DJ Martin a svadobná sezóna 2019 otvorená - špičkový DJ´s a trendové svadobné osvetlenie pre Vás !
DJ MARTIN PRO

7
 Dobrý deň ! Váš termín máme ešte voľný ! Radi Vám ponúkneme naše skvelé DJ´služby, špičkové ozvučenie a trendové svadobné osvetlenie v jednom balíku ! Neváhajte nás kontaktovať !
2. feb 2017 o 14:17  •  www.soundeffects.sk  •  Páči sa mi to
2. mar 2017 o 12:56 • robodj
fotoportrét
fotoportrét
brano_seman (35 r.)
DJ Braňo
Branislav Seman PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
brano_seman (35 r.)
DJ Braňo
Branislav Seman PRO

6
 Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke.
Dakujem
9. jún 2017 o 13:28  •  www.branoseman.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djbarny
DJ Barny hudba,video,foto celé slovensko
MICHAL LEHUTA PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
djbarny
DJ Barny hudba,video,foto celé slovensko
MICHAL LEHUTA PRO

1
 Dobrý deň reagujem na váš dopyt.
Robíme všetko ohľadom svadieb ozvučenie,osvetlenie,foto,video,ozvučenie kapiel,koordinácie.
A na váš dátum máme volný a radi prídeme s Pozdravom a úctou Dj Barny company
12. sep 2017 o 18:00  •  dj-barney.webnode.sk/  •  Páči sa mi to