Hľadám DJ-a na svadbu 21.10. 2017 v Kapušanoch

Profilova fotka
Zdravím, hľadáme DJ, ktorý nám bude hrať na svadbe 21.10. 2017 vo Farmer Area, Kapušany (Prešov). Dosť nám záleží na tom, aby to bol ochotný človek so srdcom na pravom mieste a so zmyslom pre humor. Hľadáme DJ, ktorý nám zahrá veci, čo si vyberieme sami. Hľadáme DJ, ktorý pobaví našich hostí a zahrá aj rockovejšie žánre. Niekto, kto ochotne z repertoáru vypustí Helenku Vondráčkovú a Mašinku. :D Ďakujeme krásne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ac dc to je ono
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ponúkame kombináciu DJ a harmonikára čiže 2v 1 , pozrite si náš profil.S pozdravom Šenky z Prešova.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj termin mame zatial volny , pokojne sa ozvite s pozdravom P@P
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň , ak ešte hľadáte DJ na svadbu kontaktujte ma prosím cez profil alebo e-mailom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň ! Váš termín máme ešte voľný ! Radi Vám ponúkneme naše skvelé DJ´služby, špičkové ozvučenie a trendové svadobné osvetlenie v jednom balíku ! Neváhajte nás kontaktovať !
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň reagujem na váš dopyt. Robíme všetko ohľadom svadieb ozvučenie,osvetlenie,foto,video,ozvučenie kapiel,koordinácie. A na váš dátum máme volný a radi prídeme s Pozdravom a úctou Dj Barny company
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?