Hľadám DJ-a na svadbu 26.08.2017 v Košiciach

Ahojte, hladam DJ na nasu svadbu, ktora sa bude konat 26.08.2017 v Kosiciach, v Kolibe Zlata podkova. Viete mi poradit niekoho s kym ste boli spokojni? Urcite budeme mat aj nejake specialne poziadavky na hudbu, nechcem aby to bola uplna svadbova klasika, obcas aj nieco rockovejsie. Dakujem
Odpovedať
@karkulka1107 my sme mali svadbu v KE a hrali nám na nej DJ Peter a Patrik, nájdeš ich aj tu na MS medzi profesionálmi. Sú z PO, ale nemajú problém pricestovať do KE. Hrajú všetky žánre, dá sa s nimi dohodnúť, skvelý prístup a komunikácia, vrele odporúčam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme pekne potesi :-)
Odpovedať
Ahoj @didaa13, dakujem za odporucanie, prave tychto DJ som si vybrala a sme spolu v komunikacii :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karkulka1107 dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tibor Egry
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň , ak ešte hľadáte DJ na svadbu kontaktujte ma prosím cez profil alebo e-mailom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?